2737
2734
عنوان

وام ویپاد 💸

625 بازدید | 21 پست

سلام دوستان. شما وام از ویپاد گرفتین ؟ من اولین باره میگیرم ولی نمی‌دونم از کدوم قسمت و کجا باید قسطاشو پرداخت کنم😅 دیروز گرفتم امروز میتونم یه جا پرداختش کنم؟ یا حتما باید مهلت ده روزه مصرفش تموم بشه بعد قسط پرداخت کنم؟

چقده مبلغش؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والله من نصبش کردم کارتشم اومد ولی استفاده نکردم شما ۱ تومن دادید؟۱تومن بردید؟

میگی چجوریه؟ مبلغش چقدره؟ می ارزه؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
میگی چجوریه؟ مبلغش چقدره؟ می ارزه؟

من خودم زیاد سر در نیوردم دوستم برنامشو داشت بهم گف کلا بدرد نمیخوره هی باید پول بریزی براشون تا بتونی برداشت کنی اونم وام خریده ینی فقد با دستگاه پوز بانکه یه سرچی کنی تاپیکش زدن بچه های نی نی سایت

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
من خودم زیاد سر در نیوردم دوستم برنامشو داشت بهم گف کلا بدرد نمیخوره هی باید پول بریزی براشون تا بتو ...

مرسی قشنگم❤❤❤

از یه تومن هست تا پونزده تومن، اول پله یه تومنی برات فعاله، بعد که خوش حساب باشی کم کم پله های بعدی ...

مرسی❤

2706