2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم ١١ تومن پول بيزبون داديم 

عیب نداره از این به بعد ب حرفش گوش ندین شده دعوا رو اول بکن نذار ب حرفش گوش کنه تااین ک هم پولت بره هم جانت هم چن هفته توخونتون دعوا باشه

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  
2738
نه نمیشم

کسی باهات این کارو نکرده میگی نمیشم مثلا فرض کن کلی برنامه ریختی مادرشوهرت برااین ک بگه توکاره ای نیستی همه برنامه هاتو بریزه ب هم اعصابت خورد نمیشه؟

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  
در قید و بند پول نیستم 

بحث پولش ک نیس بحث اینه ک چرا باید وسایل یکی دیگه رو مال خودت بدونی هرجوری دوس داشتی استفادش کنی بلکه میخواسته چن تیکه ازاونو بده ب مادرش یا چرخ کرده کنه برا یه مدت استفاده کنه کار درستی نیس 

کسی باهات این کارو نکرده میگی نمیشم مثلا فرض کن کلی برنامه ریختی مادرشوهرت برااین ک بگه توکاره ای نی ...

دو بار ما گوسفند کردیم همه چیزش رسید به مادر شوهر جون کله پاچه سیرابی درست کردن با جاریم خوردن بوش رو داد به من ولی بازم با همسرم دعوا راه ننداختم

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
بحث پولش ک نیس بحث اینه ک چرا باید وسایل یکی دیگه رو مال خودت بدونی هرجوری دوس داشتی استفادش کنی بلک ...

عزیزم این که به مادرش و خانوادش بده حق با اونه مادر شوهره حق همچین کاری نداشته ما هم واسه پسرم که قربانی کرده بودیم شوهرم تو جمع گفت یکم اینم بزار واسه فلانی مادر من یعنی مادر شوهرم انگار قرار نبود به مادر من بدیم برگشت گفت یه  سهم هم باید به مادر فلانی (جاریم)بدی پس 😐😐😐یعنی مادر من با مادر جاریم یکی بود ما قربانی کرده بودیم بعد مادر من انگار حقی نداشت از اون طرف شوهر خواهر شوهرم گفت پس باید به مادر منم بدید دیگه حقم به اون دادم من از صبح هم کلی کمک کرده بود شوهر منم اون موقع ناراحت شد برگشت گفت نمیشه که به مادر فلانی بدی به این یکی ها ندی برا چی تو جمع اینجوری میکنی که اینجور هم بحث پیش بیاد همش هم مقصر مادر شوهر من بود میخواست حرص منو در بیاره شوهرم گفت مادر من برگشت گفت پس اینجوری باید به مادر فلانی هم بدی 😐انگار خودشو حق میدید مادر من حقی نداشت حرفی هم بزنیم زر میزنه پسر خودم پولشو داده ولی در مورد این که میگی چرخ کرده کنه اصلا درست نیست اسم قربانی روش هست باید پخش کرد نه استفاده

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706