2737
2739
اگه هدفتون قربونی بوده دیگه نباید چشمتون دنبال گوشتش باشه ما وقتی قربونی میدیم فقط جیگرشو واسه خودمو ...

والله ما دوبار قربانی کرده بودیم یکی سر عروسیمون یکی واسه پسرم حتی اون جیگرش هم به ما نرسید کله پاچه اش رو هم جاریم خورد بوش رو به من دادن😐همون جیگرش هم به ما نرسید😂

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
عزیزم این که به مادرش و خانوادش بده حق با اونه مادر شوهره حق همچین کاری نداشته ما هم واسه پسرم که قر ...

الان خیلی گرونیه یکمیشو باید در نظر گرف واسه قربونی یکمیشو خودش گرسنگی تشنگی بسازشو زنش میکشه وقتی ک پسرشون پول نداره وقتی هم چیزی داره ویا پولداره مادرشه باید استفاده کنه نمیدونم تونستم توضیح بدم یانه

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این که به مادرش و خانوادش بده حق با اونه مادر شوهره حق همچین کاری نداشته ما هم واسه پسرم که قر ...

😂چه قربانی ای بوده خودم کشتم خودم پختم خودم خوردم خدا اموات مرا بیامرزد دوتا فقیری بچه کاری چیزی 🙄

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌