2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودم بلدم نی نی سایت ۵ .نی نی سایت ۳ .تازه قبلا نی نی سایت ۷ هم داشتیم  

عزیزم اون نی نی یار ها هستن

نی نی سایت خود سایت هست

چرا اصرار دارید درست میگید؟

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
خخخخ قابلی نداره. اون کاربریم قدیمی تر بود 

من ذوق میکنم کاربرای قدیمی میبینم🌸

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔
2740
من خودم بلدم نی نی سایت ۵ .نی نی سایت ۳ .تازه قبلا نی نی سایت ۷ هم داشتیم 

مجید دلبندم اون نی نی یار سه و پنج و هفت هستن

نی نی سایت این سایتیه که الان داخلشیم😐

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ماشششششالله نمک ب جونت چ خوش اخلاقی 

میون جمعیت ...میون زائرا....صدات میزنم ...سلام "اما رضا"... سلام عشق من....سلام زندگی....تو آخرش منو ..از عشق میکشی......،،امیر المومنین ای شاه مردان ... دل ناشاد ما را شاد گردان🌹
هیچی نمیدونه اعتمادبنفسش بالاس

کاش یکمم به من قرض میداد🤣🤣🤣

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2706