2733
2734
شماها این تاپیکارو میخونید واقعا حالتون بد نمیشه؟؟ مگه میشه اینقد خیانت همشم توی نی نی سایت گزارش میشه واقعا دپرس و افسرده نمیشید شماها؟ به شوهراتون شک نمیکنید؟؟؟ جالبه همه اونایی هم که خیانت دیدن اعتماد کامل ه شوهرشون داشتن!!!! من روانم به هم میخوره اینارو میخونم

wedding countdown
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه من روم تاثیری نداره شک نمیکنم به شوهرم بهش اعتماد کامل دارم اصلا اهل این چیزا نیست چرا باید شک کنم شوهرم همه عشقش کارش و خانواده شن بعدم اینجا محیط مجازیه هرچی شنیدی نباید باور کنی فقط سرگرم باش
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
اگه دوس دارین باور کنین که اینهمه خیانت وجود نداره میل خودتونه ولی واقعیت اینه که خیلی خیلی زیاد شده البته خانوما کم کم دارن دست ااقایونو از پشت میبندن ! من درست در عرض یک ماه خبر سه تا خیانت از آشنایانمون شنیدم که هیچکدوم باورم نمیشد! اما اینکه روانمون به هم بریزه و به شوهرامون شک کنیم درست مثل این میوونه که توی یه منطقه زلزله خیز از ترس زیر سقف نخوابیم !
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟