2752
2734
شماها این تاپیکارو میخونید واقعا حالتون بد نمیشه؟؟ مگه میشه اینقد خیانت همشم توی نی نی سایت گزارش میشه واقعا دپرس و افسرده نمیشید شماها؟ به شوهراتون شک نمیکنید؟؟؟ جالبه همه اونایی هم که خیانت دیدن اعتماد کامل ه شوهرشون داشتن!!!! من روانم به هم میخوره اینارو میخونم

wedding countdown

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نه من روم تاثیری نداره شک نمیکنم به شوهرم بهش اعتماد کامل دارم اصلا اهل این چیزا نیست چرا باید شک کنم شوهرم همه عشقش کارش و خانواده شن بعدم اینجا محیط مجازیه هرچی شنیدی نباید باور کنی فقط سرگرم باش
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
اگه دوس دارین باور کنین که اینهمه خیانت وجود نداره میل خودتونه ولی واقعیت اینه که خیلی خیلی زیاد شده البته خانوما کم کم دارن دست ااقایونو از پشت میبندن ! من درست در عرض یک ماه خبر سه تا خیانت از آشنایانمون شنیدم که هیچکدوم باورم نمیشد! اما اینکه روانمون به هم بریزه و به شوهرامون شک کنیم درست مثل این میوونه که توی یه منطقه زلزله خیز از ترس زیر سقف نخوابیم !
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟