2733
2739
عنوان

کلاس دهم ب بالا ها بیان

145 بازدید | 25 پست

چ رشته ایی انتخاب کنم راستش خیلی از تاپیکا خوندم ولی خب ب نتیجه نرسیدم 

من از کتاب های تجربی زیاد خوشم نمیاد ولی ب کارش علاقه دارم انسانی از درساش خوشم میاد ولی ب سرکارش مثلن معلمی وکالت روانشناسی همیچکدوم علاقه ندارم بگین چی کنم.

و ی سوال دیگه اینکه کسی ک الان انسانی یا تجربی رفته راضی هست؟ سخته پشیمون نشدین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من اومدم تجربی دانشگاه هم اوردم کاملا هم راضیم 

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
2731
2740

من رشته‌ام تجربی بود. رشته‌ی تجربی آدمی رو می‌خواد که واقعا تلاش کنه. برای اینکه نتیجه‌ی خوبی بگیری باید سه سال خوب درس بخونی. رقابت زیاده و شرکت کننده زیاد. برای تجربی صرفا علاقه کافی نیست؛ هر چند علاقه خیلی به قابل تحمل‌تر شدن سختی‌هاش کمک می‌کنه. 

من تجربی خوندم مدرسم تازه تموم شده، واقعا راضی ام از انتخاب این رشته چون به درساش علاقه دارم، شماهم باید رشته ای بری که هم به درساش و هم شغل هاش علاقه داشته باشی، برای کنکور باید درس زیاد بخونی اگه علاقه به درسات نداشته باشی برات خسته کننده میشه غیر از تجربی و انسانی رشته های دیگه ای هم هست درمورد اونا هم تحقیق کن شاید علاقه داشتی

🌺🌺🌺
2706