2733
2734
عنوان

هوم اسکول

1068 بازدید | 16 پست

سلام خانوما

دو تا سوال دارم

اول اینکه هوم اس کول سمت غرب تهران میشناسید؟

دوم هم توی اطرافیانتون کسی بچه اش رو هوم اس.کول برده؟ 

ممنون میشم جواب بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیه؟ 

آیدی خانم دکتر محمدی رو اگر حواستید بگید تا بدمتونخانم دکتر آیناز محمدی دوست صمیمی من هستن و این کاربری ایشونه ک دست منه کاری داشتید پیامشون بدید جواب میدن اگر مشکلتون حاد باشه کامل تحت نظرشونید و چون مشکلتون حاده ماهیانه یک هزینه کم ویزیت میشه ک آنلاینه ک هم تماس تصویری هم تماس تلفتی و هم پیامی ویزیت میشید ک انتخاب خودتونه اگر هم ک شیرازی هستید برید مطبشون
2731
2738
یک مراکز مثل خونه که بچه به جای مدرسه می‌تونه بره

اها

آیدی خانم دکتر محمدی رو اگر حواستید بگید تا بدمتونخانم دکتر آیناز محمدی دوست صمیمی من هستن و این کاربری ایشونه ک دست منه کاری داشتید پیامشون بدید جواب میدن اگر مشکلتون حاد باشه کامل تحت نظرشونید و چون مشکلتون حاده ماهیانه یک هزینه کم ویزیت میشه ک آنلاینه ک هم تماس تصویری هم تماس تلفتی و هم پیامی ویزیت میشید ک انتخاب خودتونه اگر هم ک شیرازی هستید برید مطبشون
دقیقن خیلی مشکلات مدرسه رو نداره مثلن شروع مدرسه ساعت ۹ هست و از اینجور تفاوت ها 

افرین کار خیلی خوبی میکنید فقط اونجا بچه ها هم هستن؟ بالاخره باید چنتا بچه همسن خودش باشن دورش

بله هر کلاس ۶ یا ۷ تا بچه هستند 

عزیزم شما به چه نتیجه ای رسیدین؟ منم میخوام برای سال آینده دخترمو کلاس اول ثبت نام کنم، بین مدرسه خانگی گیشین اکباتان و اینکه کلا ببرم مدرسه عادی مرددم