2737
2734

گله قشنگم ، آقا رسول الله ص می‌فرمایند ، خواب خودتونو خودتون تعبیر کنین ، چ خواب خوب ببینی چ خواب بد خوب تعبیرش کن و صدقه بده اگه خوب تعبیر کنی و صدقه هم بدی، اگه  خوب بود ک الهی شکر ولی اگه ی درصد بد هم بوده صدقه رفع بلا می‌کنه وی چیشد ؟ هر خوابی دیدی چ خوب چ بد خوب تعبیر کن 

این خوابت هم یعنی دشمنانی اگه تو زندگیت بودن تو بر اونا پیروز میشی یا پیروز شدی ، یا اگه بیماری داشته باشی برطرف میشه ب یاریه خدا ، چون حشرات معمولا ب آدما نیش میزنند و ...... تو هم تو خواب بالا آوردی یعنی از.چ خودت دورش کردی 

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آره دشمن داشتم امیدوارم دور باشن ازم

نمیشه ب کسی تهمت زد قشنگم خیلیا تو لباس دوست دشمنن خیلیا هم ب ظاهر دشمن میبینیمشون حالا بخاطر زبون تیزی ک دارن یا هرچی ولی در واقع هیچ دشمنی با ما ندارن 

الهی بلا همیشه ازتون ب دور باشه قشنگم😍🤲💚

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚