2752
2734
عنوان

شوهرم نمیزاره با دوستام رفت آمد کنم، کیا این مشکلو دارن بیایی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 69 پست
من کوتاه آمدم  جای دیگه برام جبران می‌کنه

والا منم زندگی عادی دارم، ولی جبران چطوری کرده برات؟ برای من چیزی بگم آنچنانی بکنه، نکرده نا حالا، مثلا بگم جیز خاصی برام میکنه، یه مرد معمولی از نظر ظاهر و عاطفی هست، ولی وضع مالیش خوبه، منم باهاش زندگی میکنم ولی چیزی برام بخره بنامم کنه ندیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
والا منم زندگی عادی دارم، ولی جبران چطوری کرده برات؟ برای من چیزی بگم آنچنانی بکنه، نکرده نا حالا، م ...

من جریانه زندگیم خیلی فرق داره...با محبت هاش جبران کرده.خییلی جاها برای اشتباهات من صبوری کرده.با یه سری رفتار های منو‌ تحمل کرده.

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
😘😘🥰🥰 همچنین گلم 

ولی خیلی ناراحتم 

میدونی شوهرم آدم خوبیه،همه چیز یزام فراهم کرده، دو تا بچه دارم، ظاهر زندگیم خوبه، ولی توش نه، شوهرم همه اش بفکر اینکه نیاز مالیمونو برطرف کنه، حس میکنم به روح و روانمون زیاد توجهی نداره، منم خیلی اذیتم

ولی خیلی ناراحتم  میدونی شوهرم آدم خوبیه،همه چیز یزام فراهم کرده، دو تا بچه دارم، ظاهر زندگیم ...

خوب اینو واقعا حق داری...

باهاش حرف بزن نیاز هاتو بگو‌.

دیگه ۲ تا بچه داری خودتو‌ یه جوری سرگرم کن.ولی میدونم این حرفم ظلم در حق همجنسمه... 💔 احساسه تو درک میکنم.گاهی اون چیزی که نیاز داریم و از سمت مردامون جبران نمیشه.

نا

داه۰کتتن

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
شوهر من هیچ وقت از خود گذشتگی کنه کاری برام. کنه رو ندیدم اصلا، 

عیبی نداره مطمناا ۴ تا اخلاق خوبه دیگه داره 

شوهر منم خیلی عصبیه...زود تند میشه. بهم میگه من عصبم حرف نزن جوابمو نده..

هر کی یه جا باید کوتاه بیاد . هیچکس کامل نیست فدات شم 

عیبی نداره مطمناا ۴ تا اخلاق خوبه دیگه داره  شوهر منم خیلی عصبیه...زود تند میشه. بهم میگه من ع ...

شوهر من خوبه ،ولی آدم خیانت میبینه مردهایب که نمیتونن در آمدی داشته باشن، کار ندارن خونه و زندگی ندارن، یا خیلی چیزها، شوهر منو تو خانواده همه اگر مثال آدم خوب بزنن شوهر منه، ولی خب خیلی دیگه پاستوریزه هست 

2706