2733
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره با دوستام رفت آمد کنم، کیا این مشکلو دارن بیایی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل شماهم ۱۲ ازدواج کردم از دوستام جدام کرد

رفت امدم با خانوادم کم کرد برای یه بازار رفتن با خواهرم باید التماسش کنم اپلیکشن باید با اجازه اون نصب کنم رو گوشیم کلا بگم جوانیم بر باد رفت 😑

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2731
چی گللم

ببخشید گلم گوشی دست دخترم بوده 

خانم برات کامنت گذاشته شرمنده

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
منم مثل شماهم ۱۲ ازدواج کردم از دوستام جدام کرد رفت امدم با خانوادم کم کرد برای یه بازار رفتن با خو ...

خیلی ماله شما هم سخت گیره، والا بنظر من اینجور آدمها نباید ازدواج کنن،من حتی بارها به شوهرم گفتم تو باید تنهایی زندگی میکردی و با من ازدواج نمیکردی

منم مثل شماهم ۱۲ ازدواج کردم از دوستام جدام کرد رفت امدم با خانوادم کم کرد برای یه بازار رفتن با خو ...

ماله منم میخواست کم کنه با فک و فامیل ولی خیلی دعوا کردمو جلوش وایسادم ولی در مورد دوستام نتونیتم

ماله منم میخواست کم کنه با فک و فامیل ولی خیلی دعوا کردمو جلوش وایسادم ولی در مورد دوستام نتونیتم

اره واقعا اینجور ادمها نباید زن بگیرن شوهرمن که من پیر کرده دختر خالم من همسن منه ولی هرکس من میبینه میگه انگاری یه ۵سالی ازش بزرگتری بجای رفیق ادم باشه انگار ریس ادم من که خسته شدم مثلا هرچند وقت یکبار گوشیم میگیره چک میکنه یا سر موضوع های الکی چرا با خواهرت حرف زدی یا چرا زیاد میخوابیم گیره میده کاشک به عقب برمیگشتم هرگز باهاش ازدواج نمیکردم😭

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2738

عزیزم من چند وقت پیش که لغو کاربری کرده بودم تاپیک شما رو اتفاقی خوندم ولی نمی‌تونستم پیام بزارم 

اما الان که کاربریم برگشته میخواستم واسه این موضوع کمکتون کنم 

من خودم مجرد هستم و خب سنمم زیاد نیست (۲۱) اما تاپیک های این کاربری رو به عنوان یه تجربه که اگه یه زمانی اینطور موقعیتی واسم پیش اومد استفاده کنم میخونم 

واسه شما هم آدرسش رو می‌زارم اگه دوست داشتید بخونید 

@roya_am     قسمت تجربه رویایی ۲