2733
2739
عنوان

بچه ها نظرتونو خوشحال میشم بگید

88 بازدید | 5 پست

چند روز پیش با نامزدم رفته بودیم بیرون .گوشیمو گرفت .دوست پسر قبلیم بهم پیام داده بود و قربون صدقه و اینا ولی من هیچی نگفته بودم بعد این دیده و الان ناراحته و اصن باهام حرف نمیزنه .چیکار کنم ؟؟حتی حرف از جدایی می‌زنه.ینی بخاطر چارتا پیامی ک من باعثش نبودم میخاد جدا بشه .از طرفی چند وقت بود سرد شده بود باهام .حس میکنم دنبال بهونس .حالم خیلی بده .چیکار کنم

خب بهش توضیح بده شاید فکر می‌کنه یه چیزی فراتر از این قضیه بوده...

دوس پسرتم بلاک کن وقتی میدونی پی ام یده

چنگیزجوجوام😐🌊           کسی که این امضا رو داری میخونی                        چقد قشنگی شما.. بگو ماشالله🤌🏼   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واکنشش طبیعیه.دوس پسرتو بلاک کن.از دل نامزدت هم درار بگوش بلاک کردی.توعم اگ بودی یا هرکدوممون همین واکنشو نشون میدادیم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2728