2733
2734
عنوان

کاربران محترم توجه بفرمایید

39916 بازدید | 865 پست

سلام به همه نی‌نی‌سایتی‌های عزیز

توی این چند روز تقاضاهای زیادی از شما دریافت کردیم در خصوص اینکه امکان های خاصی به شما اضافه بشه.

خواستیم از همینجا بهتون بگیم ما قبل تر از این تمام نیاز های شما رو بررسی کردیم و در حال پیاده سازی اون ها هستیم که اتفاقا درخواست هایی که شما داشتید فقط بخشی از اون ها است.

ما همیشه دوست داشتیم شما لحظات خوشی رو توی نی نی سایت بگذرونید حتی اگه دارید در مورد سختی ها با هم درد و دل می کنید.

ما خواسته های تک تک شما رو می شنویم حتی اگه یک نفر فقط یک بار اون رو بگه.

یکی از مسایلی که مورد درخواست شما بود دسترسی به حذف تاپیک ها است. ما یک پروسه برای این کار داشتیم، که این روزها کار رو هم برای ما و هم برای شما دشوار کرده، بنابراین از مدت ها قبل تصمیم به اصلاح این پروسه گرفتیم. این امکان برای شما در حال پیاده سازی است و تا قبل از پیاده سازی این امکان شما بر اساس رویه موجود و با همراهی نی نی یار ها می تونید درخواست حذف تاپیک بدید.

پیاده سازی امکانات جدید برای سایت پر مخاطبی مثل نی نی سایت باید حتما با دقت کافی انجام بشه، پس از اینکه صبوری می کنید تا ما بتونیم بهترین ها رو با تمرکز کافی برای شما فراهم کنیم، ممنونیم.

سلام به خواسته کاربران احترام بگذارید

(🛑 لایک نکن 🛑)کارشناس ارشد روانشناسی بالینی ، کمی مونده به تخصص روانپزشکی از دادن نسخه به صورت الکترونیک و دست نویس معذورم ، کاربران عزیزی که از اختلالی رنج میبرند و توانایی پرداخت هزینه های درمانی را ندارند؛ در صورت تمایل جهت درمان به کلینیک مرکز آموزش روانپزشکی رازی مراجعه کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه محفل چت خصوصی نداریم که با دوستامون گروه خصوصی بزنیم 

حق عکس گذاشتن نداریم چون خرااابه 

درخواست دوستی و دسترسی به دوستامون خرابه 

حذف تاپیک نداریم 

درخواست تغییر اسم نداریم 

قدرت دیس لایک نداریم 

قدرت بلاک نداریم 

پس بگید ما اینجا فقط ربات تولید محتوا در راستای موضوعات دلخواه مدیر سایتیم چون ۹۰ درصد موضوعاتم که ممنوعه س 

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸

#حذف‍_تاپیک_حق_ماست🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥#رسیدگی#رسیدگی

#عادت_کن_به_وجود_کسی_عادت_نکنی}] #بعضیا_با_تمام_وجود_بی_وجودن}] #منو_تو_ما_که_نشدیم_هیچ}] #من_نیمی_از_خود_را_باخته_ام}]
2740

ممنون 🙌🏻

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌
گول نخورید از ۱۲ شب بعد نیاد سایت تا درست نکردن نیان

😂نمیدونم چرا خندم گرفت 🤦‍♀️😂😅

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 

بیاین تاپیک اخرم هرکی موافقه لایک کنه ببینیم چند نفریم 

من🙋🏻‍♀️ یه دختر اسفندی ام⛄❄ شیطون و خوشخنده 😍😜 عاشق آشپزی ونقاشی ام🦋 همیشه یادت باشه برای هدف زندگیت باید بجنگی تابهش برسی
یه محفل چت خصوصی نداریم که با دوستامون گروه خصوصی بزنیم  حق عکس گذاشتن نداریم چون خرااابه&n ...

#حذف‍_تاپیک_حق_ماست🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥#رسیدگی#رسیدگی

#عادت_کن_به_وجود_کسی_عادت_نکنی}] #بعضیا_با_تمام_وجود_بی_وجودن}] #منو_تو_ما_که_نشدیم_هیچ}] #من_نیمی_از_خود_را_باخته_ام}]
2706