2737
2734
عنوان

بچه ها تا حالا دیدید خدا جواب یه ظلمی رو تو این دنیا بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 40 پست
ببین من یه کثافتی ۱۶ مهر ۱۸ سال پیش یه بلایی سرم اورد که همیشه نفرینش کردم  دقیقا ۱۸ سال بعد ت ...

همسر من بچه اخر خانوادس و وقتی ازدواج کردیم دانشجو بود هیچی نداشت پدر و مادرشم فوت کرده بودن یک سال قبل عروسی ما پدرش فوت کرده بود پدرش یه خونه داره که الان اگه بفروشن حق ما رو بدن چند میلیارد میشه اون موقع که حق همسرم رو ندادن و پدر من کمکمون کرد

حالا بعد ۱۰ سال هم هنوز ندادن هر روزم بهتر میشن هیچ مشکلی هم ندارن ولی اخه واقعا این ظلم نیست؟ 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر من بچه اخر خانوادس و وقتی ازدواج کردیم دانشجو بود هیچی نداشت پدر و مادرشم فوت کرده بودن یک سال ...

پس خونه دست کیه ؟ 

اگر پدر و مادرش مردن بگو همسرت بره درخواست ارث کنه 

البته منم پدر و مادرشوهرم مردن ولی ما هم هنوز تقسیم نکردیم چون میگیم اون ملک هست فرار که نمیکنه بزار بمونه رون تر بشه 

خیلی وقتا فکر کردم فلانی چرا اصلا پس نمیده تاوان کاراشو ....ولی وقتی از جلو زندگیشون رو دیدم فهمیدم برخلاف ظاهر آنچنان دارن تاوان میدن که ....

تا نزدیکشون نباشی نمیفهمی دارن تاوان پس میدن یانه

و بر طبق دیده هام میگم کسی نیست که پس نده

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
همسر من بچه اخر خانوادس و وقتی ازدواج کردیم دانشجو بود هیچی نداشت پدر و مادرشم فوت کرده بودن یک سال ...

شکایت کنید 

درخواست انحصار وراثت بدین مجبور به تمکین حکم میشن

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

اصلا همچين چيزي نميتوانه وجود داشته باشه چون اغلب ادما خودشون رو منبع خير ميدونن بقيه رو به خاطر هر چيزي مقصر   تا دلت بخواد ادم ظالم حق به جانب ديدم تازه منتظرن خدا جواب بقيه رو بده ، كارما دامن بقيه رو بگيره ، تازه از وقتي اين يارو كاميلا عروس ملكه ،باعث مرگ دينا شد خودش شد ملكه فهميدم زياد روي كارمام نميشه حساب باز كرد 

پس خونه دست کیه ؟  اگر پدر و مادرش مردن بگو همسرت بره درخواست ارث کنه  البته منم پدر و م ...

دست داداشاش 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2740

من به این نتیجه رسیدم که خدا در این دنیا کیفر نمیده، اما گاهی اثر وضعی اشتباه و گناهون دامن گیرمون میشه، یعنی عقوبت خدا نیست اما کار اشتباه بلاخره یه آثاری طبق قوانین ثابت دنبا میذاره که منفیه، 

طبق این آیه 45 سوره فاطر میگم خدا عقوبت نمیکنه در این دنیا 

و اگر خدا از کردار زشت خلق مؤاخذه کند در پشت زمین هیچ جنبنده‌ای باقی نگذارد و لیکن (کیفر) خلق را به تأخیر می‌افکند تا به وقت معیّن (که حکمتش اقتضا کند) و چون هنگام اجل آنان فرا رسد خدا به احوال بندگانش کاملا بیناست (و مقدار مجازات و عفو هر کسی را می‌داند).

خودم هم تو تاپیک یکی مونده به آخرم( کلید اسرار) چند تا تاوان رو گفتم اما الان حس میکنم عقوبت نبوده که خدا بگیره بلکه گرفتاری برام پیش اومده مثل کسی که صدقه نداده باشه و کاراش گره بخوره( اشتباه و گناه در حق دیگران مثل صدقه ندادن میمونه و به نظر من میتونه فرصت‌های  خوب زندگی و خیر در زندگی رو کم کنه ناخودآگاه، مثل دعایی که مستجاب نمیشه در اثر گناهان ) 

شکایت کنید  درخواست انحصار وراثت بدین مجبور به تمکین حکم میشن

منم نظرم همینه ولی همسرم اولا وقتش رو نداره دوما نمیخواد رابطه ای که دیگه هیچی ازش نمونده بدتر بشه میگه صبر کنیم

منم نظرم همینه ولی همسرم اولا وقتش رو نداره دوما نمیخواد رابطه ای که دیگه هیچی ازش نمونده بدتر بشه م ...

اگر همسرت چیزی غیر اون خونه نداره تو مهریت رو بزار اجرا چون اینجوزی اول ارثیش توقیف میشه و مجبورن بفروشن 

اگر شوهرت رو راضی کنی بره انحصار وراثت کنه و سهمش رو بگیره  وگرنه بزار باشه روز به روز گرون تر ...

گرونتر چه فایده برا من داره؟ من و همسرم جفتمون کار میکنیم یه زندگی معمولی داریم دلم میخواد برای بچم هزینه کنم بهنرین کلاسها رو بره خب الان حقمون رو میدادن میتونستیم یه کاری باهاش بکنیم به خدا من ادم اصراف گری نیستم کلی هم به خودم فشار میارم همیشه در حال حساب و کتابم ولی اخه ظلم نیست این؟ 

عزیزم همچین گفتی ظلم گفتم چیه حالا..

شوهرت ناراحت نیست شما چرا ناراحتی ...دوست داره خواهر برادراش بشینن....خوب به موقع هم فروش می‌ره...

اگر زودتر میخاید برید صحبت کنید رک و راست یا تهش شکایت نفرین و آه و فلان نداره که ...اینا ظلم نیست که شما خودت داری به خودت ظلم میکنید با سکوت اونا نشستن سر جاشون

اگر همسرت چیزی غیر اون خونه نداره تو مهریت رو بزار اجرا چون اینجوزی اول ارثیش توقیف میشه و مجبورن بف ...

😂😂😂 هیچ وقت مگه دیوونم زندگی در آرامشم رو دچار تشنج کنم؟ تازه ابرومم بره 

منم نظرم همینه ولی همسرم اولا وقتش رو نداره دوما نمیخواد رابطه ای که دیگه هیچی ازش نمونده بدتر بشه م ...

خب وقتی خودتون برای خودتون و حقتون ارزشی قائل نیستین چرا خدا خودشو بندازه وسط ؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706