2733
2739

من کارنامه اول رو وقتی گرفتم یه برگه توهمون مدرسه پرکردم برای ثبت نام آیامراحل دیگه ای داره؟!

البته کتاباشم ثبت نام شده و تاییده به مدرسه داده شده...

لطفا جواب بدید ممنونم باتشکر فراوان...

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

عزیزم دخترتون روخوانیش چجوری هرچی نشون بده قشنگ میخونه

👀این شوهرای ما هربار زنگ  میزنیم میگیم کجاین میگن سر کار اگه راست میگفتن ما باید از نوک انگشت تا گردن النگوداشتیم  والا🤷‍♀️🤣 #شوهرای زحمت کش 😅🤭 # نه به شوهر آزاری😁
عزیزم دخترتون روخوانیش چجوری هرچی نشون بده قشنگ میخونه

بله پسرم می خونه البته من قبل از کلاس اول هم باهاش کارکرده بودم الانم کتاب داستان از کتابخونه گرفتم می خونه معنی کلمات رو متوجه نشه توضیح می دم بهش..

خودش خیلی علاقه داره...البته بازی گوشم هست...

شما برای ثبت نام کلاس دوم چیکار  کردین؟

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.