2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3707814 بازدید | 46719 پست
سلام عزیزای دل صبح بهاریتون بخیر وشادی . هرروز صبح که از خواب بیدار میشم بعد از نماز وتشکر از خدا ب ...

مال من چرا نمیاره بعد جشنواره ی اسفندش جشنواره ی دیگه ای باز نشده براممم

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
@شهزنان   عزیزم خوبی فدات شم چی شد رفتی آزمایش ؟ چند وقت نیستی گفتم حالی بپرسم ازت  ...

عزییییزم ممنون چه خوشحال شدم به یادم بودی😘😍

میام سر میزنم به تاپیک ولی سایت قفلش کرده بود 

نه هنوز نرفتم ازمایش  انشالله حقوق دادن میرم چون میدونم خرجم بالا میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دوتا هم پری روز خریدم  گذاشتم که انگیزه بگیرید  رویا زندگی و معصومه جون   وب ب ...

خیلی خیلی برات خوشحالم عزیززز دلم صندوقچه ی سکه و طلاهات لبریزززز و پررررر 🤩🤩🤩

مطمئنااا با درایت و مدیریت خودت بوده که بهشون رسیدی نوش روحت 😍😍😍

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

بابت بانک کارگشایی من امروز اونجا بودم

برای وام قرض الحسنه با ۲۵ گرم طلا  ۵ ت میدن 😐

جعاله هم نپرسیدم. پارسال ۵۰ گرم بوده. احتمالا حالا کمتر شده باشه. چون گفت سقف وام جعاله همون ۲۰ تومنه 😐

2731
سلام دوستان عزیز،شما جای من بودید چکار می کردید  من الان 5تومن پول دارم   حالت اولیه: یه ...

بنظرم گزینه سوم حذف 

گزینه اول رو انجام بدین که گوشواره دست خودتون باشه 

به نرخ روز هم همه جا همینه و طبیعیه 

باعث میشه خودتونو موظف به پرداخت کنین .

ولی اولویت پرداخت بدهی های طلا باشه 

خورده ریز هم دستتون اومد پارسیان بگیرین 

برای دستبند موردنظر🌺

سلام دوستای گلم 😍😍🥰 خیلییییی خوشحالم ک کنارتون هستم بچه ها جدیدا بشدت ولخرج شدیم و یجورایی هرچی ...

عزیزم من با کمتر از ۱۰تومن خرج ۴نفر رو میگذرونم

پسرام نوجوان هستن کلی هم هزینه کلاس و لباس و خوراکی میدم

رمز موفقیت من اینه که همه چیز رو عمده میخرم

یک ماه یه کارتون رب گوجه

ماه بعد یه کارتون روغن

ماه بعدش یه کارتن تاید 

و همین جور برو تا اخر کل مایحتاج خونه رو میخرم و هیچ وقتم نمیذارم ته بکشه

میمونه گوشت و مرغ که قبلا زیاد میگرفتم ولی با مشورت و راهنمایی معصومه جون و بقیه کنترلش کردم

وبا ۲۵۰۰تا ۳تومن گوشت و مرغ و ماهی میخرم 

اگه پولم نرسه یه ماه مثلا چرخی میخرم ماه بعدش ابگوشتی

یه ماه ماهی میخرم‌ماه بعدش کله پاچه و سیرابی

فست فود و غذاهای حاضری رو خودم درست میکنم

مواد فلافل .همبر دست ساز و ناگت واین جور چیزارو خودم درست میکنم

لباس هم قبلا هر وقت احتیاج بود میگرفتم هر ماه برای یکیمون ولی از این ماه باکس میذارم

غذاهای نونی و اقتصادی هم سرفرصت تو تاپیک اشپزی براتون پست میذارم

هزاران سلام به دوستانه جان ❤️ از وقتی عضو تاپیک شدم، هرچند روز یه بار میریم میاییم 🤭 نیست میشی ...

پوران دخت جان در اینمورد دوست خوبم 

@sogand9050    

سوگند بانو ی جان

ید طولایی دارند 

البته اگر افتخار بدند و دیده به منت بذارن 

فکر میکنم حرف هایی از نوع ناب تو چنته داشته باشن

سوگند دختررر خیلی وقته نیستی خودتو از مااااا دریغ نکن 😉☺️☺️

بابااا والله ما اونقدرام بد نیستیم 🥴🥴🥴😩😩 

چ صحبت خوبی کردی  ما بن داریم ک امسال قراره مبلغش بیشتر بشه فعلا دقیق نمیدونم چقدره  از ...

من ماه اول رب گوجه و روغن

ماه دوم یه کارتون تاید و یه کارتون ریکا  حدود ۲۰۰هم اضافه دادم

این ماه دوباره سه تا روغن نیمه جامد۵کیلویی گرفتم 

تا یک سال دیگه هم روغنم میرسونه

2738
دوستان سلام  طلا فروش محل ما یه دفتر داره هر چقد پول داری میذاری ب اسمت مینویسه قیمت طلا هم او ...

یه بنده خدایی از فامیل ما مبلغ درشتی برای ارتودنسی و ترمیم دندان داده بود که هنوز کارش رو شروع نکرده دکتر تصادف کرد و مرد.....اینا هم دستشون به هیچی بند نبود ...زن دکترم گفته به من ربط نداره و شکایتشون به هیچ جا نرسید

منم از بانک طلا (قلک طلا)خرید میزنمولی تا یک گرم بشه سفارش پارسیان میدم 

دلم طاقت نمیاره مبلغ درشت نگه دارم

سلام عزیز دلم ممنون که بیادم بودی. آندوسکوپی و مانومتری انجام دادم چون لقمه و گاها آب تو گلوم گیر می ...

چقد شما خوش قلبی که نخواستی انرژی منفی بدی 

انشالله نون خوش قلبیت رو میخوری و خیلی زود با خبر خوب بیای و نیاز به اون عمل اصلی پیدا نکنی❤️

عزیزم من با کمتر از ۱۰تومن خرج ۴نفر رو میگذرونم پسرام نوجوان هستن کلی هم هزینه کلاس و لباس و خوراکی ...

دقیقا .... منم خرید عمده را خییلی موافقم

مثلا من حدودا. ۳ سال پیش کللی پودر ماشین لباسشویی قیمت قدیم پیدا کردم که نتونستم ازشون چشم پوشی کنم

تازه مارکهای معروف مثل سافتلن طلایی، پرسیل  سپید ۵ و پودر دستی مثل هوم کر.تاژ و...

ماشینیها  بطور متوسط دونه ای ۷ ت دستم گرفت

دستی ها دونه ای ۵ ت

کلللی هم مایع دستشویی، لباسشویی، ظرفشویی مارکهای صحت گلرنگ  پریل  پرسیل  اکتیو  سپید ۳  تاژ.  بوژنه

که همشون وزن های ۳،۷۵۰ گرمی داشتن بطور متوسط با قیمت‌های ۵۰ تا ۶۰ ت....که چون خریدم قسطی و بدون روکش بود واقعا چشم‌پوشی ازشون برام سخت بود.... 

خلاصه که امسال دیگه دیدم پودرهای ماشین لباسشویی نزدیک تاریخ انقضا رسیده و بعضا هم که تاریخ مصرفشان گذشته بود

و واقعا شاید ده ها سال طول بکشه تا بخام همه را تموم کنم 😅🤣

دیگه کم کم با ذکر جزئیات گذاشتم تو دیوار و فروختم

حدودا  ۴ ت پودر ماشینی و دستی فروختم.... 

هر کدوم چند تومن زیر قیمت بازار رد کردم رفت

چقدرم طرفدار داشت😅

ولی برام واقعا سودمند بود

هم حس خریدشان برام لذت بخش  بود و هم‌نگهداریشون و در نهایت فروششان هم لذت بخش بود

که خودمو از هیچ کدوم محروم نکردم 😁

فقط یه کارتن برا خودم جا گذاشتم  و دیگه آن شاالله از مایع لباسشویی استفاده میکنم 

مثلا کللی پلاستیک فریزری بسته های ۱۰۰ تایی دارم که بسته ای ۵ تا ۶ ت خریده بودم

کللی پلاستیک زباله دارم بسته های ۱۰ تا ۱۲ تایی که بسته ای ۳ تا ۵ ت خریده بودم

کللی خمیر دندان. مسواک. صابون. شامپو. نوا،ر 

کلی حبوبات. گندم و جو بسته بندی، شیشه های زیتون شور ۷۰۰ گرمی که شاید باورتون نشه شیشه ای ۱۲ ت خریدم

آرد شیرینی پزی. وانیل پکینگ پودر.  جوش شیرین. لیمو عمانی 

وای کلی ادویه های بسته بندی مارک معروف تابان  بسته های ۱۰۰ گرمی زردچوبه. فلفل سیاه  زنجبیل دارچین بطور متوسط هر کدام ۸ ت خریدم و چه با کیفیت و اصل هستن

کلی ماکارانی ۷۰۰ گرمی بسته ای  ۷ ت و ماکارانی های فرمی و شکلی بسته ای ۵ تا ۶ خریدم 

خلاصه که من از خرید عمده خییلی راضی بودم و هستم 

یعنی افزایش قیمتشان شاید دست کمی از طلا نداشته باشه....

ما ماهیانه یا هفتگی فقط خرید نان. لبنیات. تخم مرغ میوه و سبزی و گوشت و مرغ ندارم

و الان خییلی وقته خرید فروشگاهی نداشتم و نخواهم داشت آن شاالله  

دقیقا .... منم خرید عمده را خییلی موافقم مثلا من حدودا. ۳ سال پیش کللی پودر ماشین لباسشویی قیمت ...

چقد خوبی شمااااا زدی رو دست همه محتکرا😀شوخی میکنم

عمده خریدن واقعا ادم رو تو خرج ماهانه جلو میندازه

یادمه قبلا هم اینو تعریف کردید فکر کنم تو تاپیک قبلی بود اگه اشتباه نکنم از تخفیفات اوکالا گرفتید

منم همین کارو میکردم با خوندن پستتون یادمه مصممتر شدم

چقد خوبی شمااااا زدی رو دست همه محتکرا😀شوخی میکنم عمده خریدن واقعا ادم رو تو خرج ماهانه جلو مینداز ...

نه عزیزم اوکالا نبود

فروشگاه محل کار همسرم بود و چون زیاد شناخته شده نبود مشتری چندانی نداشتن و اجناس قیمت قدیم زیاد داشتن که واقعا وسوسه برانگیز بود.....

وای یادش بخیر  هرروز سفارش داشتم.رایگان تا در خونه میاوردن

هرکدوم نمیخاستم مرجوع میکردم

سر ماه ۴ تا ۶ قسطه از حقوق همسرم کسر میشد 

واقعا که منو خییلی جلو انداخت 

مثلا دیروز یکی خانمه سوپر لبنیاتی داشت میگفت شکر و قند کیلویی ۴۸ تومن شده 

من دهنم واموند. گفتم وای چه گرون

من هنوز کلی قند و شکر دارم که کیلویی ۹ تا  ۱۰ ت خریدم...