2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3738504 بازدید | 46727 پست
ببخشید من نظر میدم برای جشن شما دویست کلا شادباش دادن؟ سال پیش ؟ خمب شمام‌ نفری ۲۰۰ ( ۴۰۰ نهایتا ۵۰ ...

بله به من ۲۰۰ دادن واقعا میگم خدا شاهده پول نون ندارم الان 🤦‍♀️دقیقا بخاطر خانواده همسرم الان محتاج نون خوردن شدیم در این حد این چند روز وضع مالی خرابه منتظرم امروز پول بیاد 🥲

کفش رو کنار در میارن نه روی پادری پا بدون کفش میذارن رو پادری 👌اینا نکته های کوچک هستن ولی در اصل م ...

معصومه جان شما معمولا سکه های چند سوتی میخرید برای دخترتون؟ 

موقع فروش یا تعویض به مشکل نمیخورید؟ 

❤ممنون میشم برای حاجتم یه صلوات بفرستید❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کفش رو کنار در میارن نه روی پادری پا بدون کفش میذارن رو پادری 👌اینا نکته های کوچک هستن ولی در اصل م ...

سلام معصومه عزیز خدارو شکر برگشتی عزیز دلم 😍

یه سوال ازت داشتم قبلا پرسیدم فک کنم ندیدی عزیزم من خونم رو گذاشتم فروش می خوام عوضش کنم فعلا هم بازار مسکن خیلی راکته الان به نظرت من طلا بخرم یا پولم رو نقد نگهدارم حدودا ۳۰۰ تومن نقد دارم اون رو نمی خوام تبدیل کنم فقط یه وام گرفتم حدود ۵۰تومنه به نظرت تبدیل به طلا کنم یا نه اونم نقدی نگهدارم خودت اگه بودی چی کار می کردی 

@masumehjoon    

بچه ها همتون نظر بدین ممنون میشم 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
سلام معصومه عزیز خدارو شکر برگشتی عزیز دلم 😍 یه سوال ازت داشتم قبلا پرسیدم فک کنم ندیدی عزیزم من خ ...

از این می ترسم فعلا خونمون فروش نره و پولم بی ارزش بشه 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
2731
بله به من ۲۰۰ دادن واقعا میگم خدا شاهده پول نون ندارم الان 🤦‍♀️دقیقا بخاطر خانواده همسرم الان محتاج ...

اشکالی نداره خواهر برای همه این روزا هست هممون یه روزایی و‌این مدلی سر کردیم  پس شمام همون پونصد یا ۴۰۰ بیشتر نده  و در نظر بگیر هر وقت دیدیش بهش میدی. ک خوب حداقل دو‌هفته بعد میبینیش تا اون‌موقع جورم‌میشه 

کلا وقتی میری سر خونه زندگیت کم کم یاد میگیری با هر چیزی چطوری بسازی درست میشه مطمین باش  

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
معصومه جان شما معمولا سکه های چند سوتی میخرید برای دخترتون؟  موقع فروش یا تعویض به مشکل نمیخور ...

موقع فروش به‌وزن سکه و  طلا نگاه نمیکنن من ۵۰ سوتی (۰.۰۵۰) هم فروختم 

به اصل بودن و عیار طلا توجه میکنن سعی کنید از جای معتبر بخرید چ طلا چ پارسیان چ سکه بانکی و نیم و ربع 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

دوستای عزیزم سلام اومدم از دستاوردهای امروزم بگم

یه پارسیان 250 سوت خریدم 900 هزار

و یه پلاک M یک گرمی دست دوم 3720 هزار

موقع خریدم طلا 3520 بود الان شده 3488😂

ولی فکرشو نمیکنم صندوقچه ی طلاتون هر روز پر تر از دیروز😘😘

من به زودی وارد حوزه ودینگ میشوم و از این طریق درآمد عالی کسب میکنم
بچه ها من دیگه برم انشالله باز میام میخونمتون😉 یکم سر و سامون بدم به زندگی 😍 تدارکات شام رو ببین ...

قربونت برم ک آنقدر قشنگ بهمون درس زندگی یاد میدی چیزی ک باعث امید و انگیزه تو زندگیمون میشه  من پیرو این تاپیک تصمیم گرفتم شغلی رو ک چند سال بخاطر بارداری و بچه کوچیک کنار گذاشته بودم از هفته بعد ادامه بدم من قبلا مربی مهد کودک بودم از هفته بعد قراره برم فرهنگسرا حقوقش خیلی کمه در حد یکی دو تومن ولی من از نظر روحی هم ب کار کردن نیاز داشتم انشالله بارم بقول شما دوتومنم خوبه دیگه پس اندازش میکنم انشالله ک کم بابرکت باشه

2740

سلام خانومای گل ....ازقبل عیدقصدداشتم یه کوچولوطلامخفی برای اولین باربخرم انقدردست دست کردم تاهروزرفت بالادیگه امروزبه قول معصومه جون نگاه به تابلونکردم ودل زدم به دریاالبته هرچندمیدونم امروز رفته بودبالا🙃🙃خلاصه با۶تومن راهی طلافروشی شدم وهرجارفتم سکه پارسیان روبا۷درصدسودمیفروختن🤔🤔🤔طلابدون اجرت همینطور...خیلی ازجاهاهم میگفتن طلاشکسته نداریم یاباگرم کم نمیدیم اماخداروشکراتفاقی رفتم تومغازه ای که طلاشکسته بادودرصدسودبهم داد😍😍😍😍خداخیرش بده انشاالله قسمت همگی ...انشالله منم بازراهی طلافروشی بشم ...ازهمتون مخصوص رویای عزیزومعصومه جون ممنونم که منواوردن توخط😜😜😜😜

دوستان مالک و مستاجر لطفا یه مشورت بدید، بابت تمدید سال دوم به مستاجرم پیام دادم بابت خونه اگر میخوا ...

عزیزم در مورد رنگ کردن خونه ، به نظرم طلا نفروش، بعد هم اگه بهترین رنگ و کاغذ دیواری رو بزنی بازم دست مستاجر خراب میشه، من خودم وقتی ازدواج کردیم‌ دستمون تنگ بود، اینجا هم دیواراش خیلی زرد و سیاه بود، خودمون رنگ کردیم با پول خیلی ناچیز، البته رنگ روغن نه ها، ما میگیم سو رنگی، نمیدونم فارسیش چی میشه 😅 رنگیه که حلالش آبه و روی گچ خیلی خوب میشینه فوری هم خشک میشه

سلام خانومای گل ....ازقبل عیدقصدداشتم یه کوچولوطلامخفی برای اولین باربخرم انقدردست دست کردم تاهروزرف ...

مبارک باشه عزیزم انشالله هرروز صندوق طلاتون پربار تر و سنگین تر باشه 

دیگه افتادین تو خط اینقدر خمار میشین که با ۵۰۰ هزار تومن میدوئین میرین طلافروشی😂مبارکتون باشه بازم❤️

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
بالاخره رسیدی به حرف من  میگم وجود یه سریااا تو تاپیک قوت قلبه ،برکته باور نمیکنی  حالا ...

شما خودت سرچشمه برکتی 

دریغ کجا بود؟ چی دارم که دریغ کنم؟  دو تا پست، اول صبح نوشتم 😁 

من به قولهام وفادارم. 

رویا اونجایی که گفتم این ایراد به تاپیک وارده، بعدا نتونستم ویرایش کنم. میدونی منظورم چیه؟ شرایط اقتصادی سخت شده، همه میخوایم زودتر ازین فشار مالی بیرون بیایم، میایم تیک زدن بقیه رو میبینیم نمیگیم شاید این طرف تجربه هم داره. سریع میگیم منم برم مغازه برنم، کسب و کار راه بندازم. هر آنچه که جمع کردیم هم به فنا میدیم. خلاصه خیلی اوضاع لبه تیغیه دیگه. خدا به هممون کمک کنه. 

من خودم میخوام دفتر خودمو بزنم واقعا از اجاره ملک میترسم. میخوام یه درامد پایدار، جایی درست کنم که اجاره رو پوشش بده، بعد برم ملک اداری اجاره کنم. خلاصه آدم دیرتر برسه اما مطمئن برسه، خدا به هممون کمک کنه.

Coming soon
2706