2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3671456 بازدید | 46207 پست
سلام گل بنظر من قرعه بالای ده ماه اصلا به صرفه نیست این احتمال رو هم در نظر بگیر که شاید نفرات آخر ...

ممنونم از راهنمایی تون پس بیخیالش میشم.

🌺

چجوری قرعه ی ۶ ماهه مطمعن پیدا کنم؟

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم از راهنمایی تون پس بیخیالش میشم. 🌺 چجوری قرعه ی ۶ ماهه مطمعن پیدا کنم؟

من شخصا هیچوقت به غریبه نمیتونم اعتماد نمیکنم 

توی قرعه های فامیلی مون شرکت میکنم 

یکی از همسایه های خونه مامانمم که خیلی وقته میشناسمش هم قرعه داره همیشه 

گاهی وقتا هم پیش اون مینویسم

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
دوستان برای من مشکلی پیش اومده سال ۹۸ در قرعه خانگی شرکت کردم دو تا ۵۳میلیونی بود یکیش رو دو سال پیش ...

مطمئن باش یک روزی 

یک جایی 

بدجوری نتیجشو میبینه

منم با همسرتون موافقم شکایت کنید تا واقعا جلوش گرفته بشه 

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن
2728

خانما وقتی کسی از شما راجب حقوقتون سوال میکنه 

و نمیخواید راستشو بگید چی جواب میدین❓❓❓ 

دلم میخواد یه جوری بپیچونم که هم بی احترامی نشه و هم سراز کارام در نیارند که چی به چیه😁🤭

اینجا توی سایت شرایط فرق میکنه هیچکی هیچکس رو نمیشناسه.. 

ولی فامیل، این یکی به اون یکی میگه و کل فامیل باید از همه حساب و کتاب من بدونن

مثلا خود جاریم تا بمن میرسه همیشههههه بعداز حال و احوال، اولین سوالش میگه چخبر از کارو بارها ؟ 

میگم الحمدالله شکر خوبه

سوال دوم,،میگه چقدر در امد داری؟ 🙁😕

منم میگم بستگی داره 

باز میگه خب حداقل و حداکثرش چقدر میشه حدودا 🤦‍♀️😂😂

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
بله درست میگید. ولی به نظرتون چیکار کنم که حتما هر ماه طلا یا پارسیان رو بخرم؟ یعنی چجوری خودمو مج ...

ببین باید هدف های کوچیک تعیین کنی برا خودت و بعد بگی وقتی به هدف کوچیکام رسیدم هدف بزرگم خرید ماشین برا خودم هست 

هدف تعیین کن که هرگاه چهار یا پنج تومن خرید طلا باشه که بعد که به وزن بالایی رسید مثلا ده گرم ببری با طلای مستعمل خوب عوض کنی که مثلا تو مجلسی بتونی استفاده کنی و همینجور گرم  طلاهات بالا ببری و بتونی با صدگرم طلا در عرض مثلا پنج سال ماشین بخری یا حالا هر چیزی که علاقه داری . 

من خودم طلا قسطی میخرم. در حد دو گرم که پارسیان جمع کردم میبرم میدم طلا فروش و النگو کم‌اجرت قسطی  میخرم و مدلش هم برام مهم نیست اینجوری مجبورم قسط طلا بدم 

سلامت باشی عزیزم کاش خدا کمکم کنه و اینطوری باشم ، این رو باید از بچه هام بپرسید ، امروز دخترم یک چی ...

عزیزم😘😂😂😂

اینقدر مشتاقم اسم دسته گلاتو بدونم

اگر دوست داشتی بگو

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن
عزیزم من هم همینطور شدم ، دیگه واقعا چاره ای نداریم . خریدهای من هم از د ی جی فقط براساس نیاز هست . ...

سلام گلم یه سوال داشتم .ببخشید شما وام پشتوانه مرحله ۲۵,میلیونی روتونستید  بگیریدیافعال نشد براتون ؟؟؟

2738
خانما وقتی کسی از شما راجب حقوقتون سوال میکنه  و نمیخواید راستشو بگید چی جواب میدین❓❓❓  ...

سلام 

من خودم خانه دارم یادمه یکی ازم پرسید شوهرت درامدش چقدره؟

گفتم دونستنش به چه درد شما میخوره 🙄😎

فکر نکنید طرف خیلی دور بود شوهر خواهرم بود🤐😌

دیگه هیچوقت ازم سوالی نپرسید😁

سلام خانما من دلم میخواد امسال باکس بندی کنم میشه برای مشخص کردن درصد باکسها نظر بدین.خودم نمیدونم ب ...

@masumehjoon    

سلام عزیزم امیدوارم زودتر خوب بشی 🤲

هر وقت حالت بهتر شد ممنون میشم کمکم کنی

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم
سلام گلم یه سوال داشتم .ببخشید شما وام پشتوانه مرحله ۲۵,میلیونی روتونستید  بگیریدیافعال نشد برا ...

سلام عزیزم برام فعال شده ولی نمیتونم بگیرم ، فعلا هم ۴۰ میلیون برایند رو گرفتم با باز پرداخت ۶ ماهه . 

سلام عزیزم برام فعال شده ولی نمیتونم بگیرم ، فعلا هم ۴۰ میلیون برایند رو گرفتم با باز پرداخت ۶ ماهه ...

سلام عزیزم 

میگم وام ده میلیونی ۶ ماهه قسطش میشه ۱۸۰۰ 

و تو ۶ ماه یکو ۱۵۰ روش میاد ؟؟ 

میخوام ببینم درست حساب کردم؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706