2737
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3724052 بازدید | 46727 پست

دختراااا میگم بیایید همت کنیم با لایک هاتون تعداد لایکهای عنوان تاپیکمون رو به هزار ۱۰۰۰تا برسونیم ♥️♥️♥️♥️♥️

بسمالله✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مامان سبحان جون میشه لطفا راهنمایی کنید         الن ۳تومن قسط میدم برا خر ...

عزیزم اون ۳ میلیون هم از این ۱۰ میلیون باید بدی ؟

من بودم وام رو میگرفتم و با همسرم نصف میکردم نصف اقساطش میشه ۴۸۰۰ بعد ۳۰ میلیون قرض رو میدادم و با اون ۴۵ میلیون هم طلا میخریدم ، بقیه وام رو هم نوع خرج کردن و اقساطش رو میسپردم به همسرم اگر ایشون هم میتونه قسط بده با بقیه وام هم برای پس انداز طلا بخرید . 

عزیزم طلای شکسته ۷ درصد شودشون رو میگیرن طلافروشان من تا حالا پارسیان نخریدم واسه پارسیان چند در ...

بستگی به شهرتون داره 

شهر ما پارسیان همون ۷ درصد هست 

ولی مثلا یه دوستمون اینجا میگفت برای پارسیان فقط ۴۰ تومن پول وکیوم میده ،خب برای ایشون پارسیان عالیه

2742
عزیزم سلام میشه آخر سر پول طلا رو بگیری؟ مثلا امروز ب قیمت روز خرید بزنی فردا و همینطور خرید بزنی ...

نه عزیزم پول که اصلا نمیدن.... طلا فقط باید از خودشون بخری.... سود و اجرت رو هم به قیمت روز ازت میگیرن

سلام خانما .اونایی که از درصد اجرت طلا سردرمیارن یکی بیاد جواب منو بده.۲۷۰سوت به قیمت یک میلیون وصدو ...

سلام، حدود 27 درصد اجرت و سود و.... گرفته طلای خودتون حدود خامش حدود 880 قیمت داره که 240 هم اجرت و... اینا گرفته

....💖!
عزیزم اون ۳ میلیون هم از این ۱۰ میلیون باید بدی ؟ من بودم وام رو میگرفتم و با همسرم نصف میکردم نصف ...

ممنونم عزیزجان  

بله اون ۳ تومنم از حقوق

آره پارسالم وام گرفتیم با همسرم قسطش نصف نصف می دیم  

من برا خودم طلا گرفتم   

همسرم پولش داد  برا دخترام  

الن باید همین کار کنیم  

ممنونم عزیزم 

خیلی عالی  

2738
سلام ممنون عزیزم  ۴ گرم ۴۲۰ سوت  ۱۸ و نیم تومن شد نمیدونم خوب حساب کرده یا ن  &nbs ...

عزیزم مبارکتون باشه.....فکرمیکنم اسم طرح انگشترتون فیوژ باشه چون فکرکنم این مدل رو تو اون طرحهادیدم....

منم خودم از طرحهای فیوژانتخاب کردم طلافروشم گفت اجرت این طرح ها ۱۰تا۱۲درصده...

برای من ۵گرمو۹۰۰سوته...که موقعی که طلافکرکنم ۳۳۰۰بودگفت میشه۲۲ملیون ۲۰۰.....

احساس میکنم گرون حساب کرده..

شایدم من اشتباه میکنم ...به هرحال مبارکتون باشه وبه دلخوش استفاده کنید..

عزیزم اون ۳ میلیون هم از این ۱۰ میلیون باید بدی ؟ من بودم وام رو میگرفتم و با همسرم نصف میکردم نصف ...

واسه ویپاد چطوری میشه محاسبه کرد که چقدر پول چه مدتی باشه؟ و وام چقدر میدن و بازپرداخت چقدر؟

منظورم وام پلکانی نیست، وام برآیند اگه درست بگم

سقفش ۵۰ تومنه؟ 

عزیزم مبارکتون باشه.....فکرمیکنم اسم طرح انگشترتون فیوژ باشه چون فکرکنم این مدل رو تو اون طرحهادیدم. ...

ممنون مهربون 🌸

بله متاسفانه بی انصاف بوده بالا حساب کرده 

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

سلام عزیزم. من همیشه نظراد شما رو میخونم و استفاده میکنم. انشالله خدا خیرتون بده

خواستم بدونم شما نظرتون درباره توانا کارت فرهنگیان چیه.؟ آیا استفاده کردین ازش؟ 

واسه ویپاد چطوری میشه محاسبه کرد که چقدر پول چه مدتی باشه؟ و وام چقدر میدن و بازپرداخت چقدر؟ منظورم ...

عزیزم وام برایند هر مقدار پول بگذارید اگر ۴۵ روز بمونه میتونید به اندازه پولتون با بازپرداخت ۶ ماهه وام بگیرید و اگر ۳ ماه بمونه با بازپرداخت ۱۲ ماهه .

مامان سبحان عزیز لطفا اگه اطلاعاتی از توانا کارت داشتید. راهنمایی بفرمایید که سودش چند درصده و میشه باهاش سکه خرید از دی جی کالا یا اتما؟ چون حدود 80ت اعتبار توانا کارت داره برام. نمیدونم ثبت نام کنم با نه.. آیا بصرفه هست یا نه

2706