2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3741290 بازدید | 46727 پست
پیام داده خدانگهدار ....دیگه تسویه شدیم .....حدودا تا یکسال دیگه باید قسط میدادم .....حق نداشت اقساط ...

عزیزم چرا انقد طولانیییی سال ۹۸ تا الان ک سال ۱۴۰۳ هستش 

😪

سعی ‌کنید ۶ ماهه یا ۱۰ ماهه قرعه شرکت کنید 

خلاصه داستان زندگی منو همین یه جمله توصیف می کنه:   از بیرون آرامش داشتم؛ اما از درون همیشه درحال فکرکردن به همه چیز بودم.
برای منی که پیاز خالی تفت دادم و مهمون سرزده رسید گفتم خوراک جگر سیاه بود بچه ها جیگرهاشو خوردن 👌 ب ...

وای چقدر خوشحال شدم  دوباره پستت رو دیدم  همه ش منتظر بودم بیای معصوم جون  آره واقعا حرفات حکیمانه ست  با آدم خوب محترمانه رفتار کنی خیر دیدی با آدم بد خوب رفتار کنی باعث میشی اون آدم بد هم تو معذورات قرار بگیره و خوب شه  هیچکس از احترام گذاشتن ضرر ندیده ،حالا اینا به کنار انقد بامزه از جگر سیاه میگی دوبار خریدم ودرست کردم و به یاد تو خوردم  الهی زنده باشی و زودی خوب شی و بیای از صرفه جویی های سفر بنویسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره برخی چیزا رو خودم میگم به خواهرم اما کلا چون ۱۷ سال از من بزرگتره هیلی هم مامان بازی در میاره بر ...

منم با خواهر هام اختلاف سنی زیادی دارم 

کلا اکثر آدم ها کنترل گری رو دوست دارند 

این ما هستیم که بهشون اجازه می دیم تا کجا پیشروی کنند 

و متاسفانه تغییر خیلی سخته اما با تلاش حتما میشه 

برای منی که پیاز خالی تفت دادم و مهمون سرزده رسید گفتم خوراک جگر سیاه بود بچه ها جیگرهاشو خوردن 👌 ب ...

سلام عزیزم خداسلامتی بده❤️

آدم ذاتش فراموشکاره

چه خوب که همیشه خوبیهای طرفمون یادمون بمونه🥰

ممنون‌ از حرفای خوبت وقت گذاشتی بهم یادآوری کردی

کاش همیشه یادم بمونه !

صرافی نوبیتکس عضو شدی کد معرف منو بزن. برات دعا میکنم.. کد معرف 973317
2731
سلام عزیزم بانک طلا دارن میتونی طلای خام در طول مثلا یک سال خرد هرد خرید بزنی بعد هر موقع خواستی دیگ ...

عزیزم سلام

میشه آخر سر پول طلا رو بگیری؟

مثلا امروز ب قیمت روز خرید بزنی فردا و همینطور خرید بزنی

طلا بالا رفت پول طلارو ب قیمت روز خودشون بخرن پول بدن؟

نه.... اما از من میپرسن متاسفانه... وقتی هم جواب سربالا بدم بهشون بر میخوره

منم هر کسی ازم میپرسید راستشو میگفتم

قبل عید از یه دوستی که خودش همیشه ازم سوال میپرسه راجب درآمد و همه چی پرسیدم حقوقت چقدره؟ گفت یه مبلغی

منم ازش یاد گرفتم تو عید هر کی ازم سوال میکرد دوسنداشتم جواب بدم اینجوری میگفتم

دوستان من از اول ماه مخارج رو نوشتم و الان حساب کردم ببینم تا الان چقدر خرج شده مخم سوت کشید تازه اوایل ماه هستیم 

به حساب خودم تازه خیلی درست داریم خرج می کنیم 

خدا نکنه آدم خرج دوا و دکتر بکنه دیگه اعداد و ارقام حسابی میزنه بالا 

2740
عزیزم سلام میشه آخر سر پول طلا رو بگیری؟ مثلا امروز ب قیمت روز خرید بزنی فردا و همینطور خرید بزنی ...

نه عزیز دلم 

باید به مقداری که پول دادی  طلا یا پارسیان بگیری ازشون 

کلن هر چی باشه از خودشون باید برداری 

عزیزم من رفتم در موردش تحقیق کردم . اول اینکه حتما باید فرد وام گیرنده شاغل باشه . دوم اینکه تا سق ...

سلام مامان سبحان جان

یعنی ۵۰ تومن ۲ ما بزاریم بانک برا ۱۰۰ تومن وام.؟؟

بعد چند درصد هست عزیزم؟

باز پرداخت ۱۲ ماهه؟

ممنونم

سلام مامان سبحان جان یعنی ۵۰ تومن ۲ ما بزاریم بانک برا ۱۰۰ تومن وام.؟؟ بعد چند درصد هست عزیزم؟ با ...

سلام عزیزم نه ۵۰ میلیون ۲ ماه بمونه ۵۰ میلیون با بازپرداخت ۱۲ ماهه قسطش هم ماهی ۴ میلیون و هفتصد میشه . 

2706