2737
2739
عنوان

وقتي يكي از اشناهامون ميميره

462 بازدید | 36 پست

من شبش براش سورع ي ياسين ميخونم و هديه ميكنم به روح شخص مرده بنظرتون ثوابي نصيبم ميشه از اينكار؟البته در راه خدا انجام ميدم چون دست طرف از دنيا كوتاه شده دوس دارم كمكي بعش كرده باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای واسه زنده دعا کنی من هستما

عاشق گوربا هستم🐈❤️                                                            당신은 매우 실업자입니다. 왜냐하면이 텍스트를 번역하러 오셨습니다               
2731
میخوای واسه زنده دعا کنی من هستما

انشالله كه هر چي ميخواي همون بشه  و حاجت روا بشي بنظرم مردن چيز بدي نيست حتي شايد خيلي بهتر از زندگي باشه ولي كلا چون دستشون كوتاه ميشه از دنيا و فرصت انجام اعمال خوبشون تموم ميشع دوست دارم كمك كنم ولي شما خداروشكر هنوز وقت داري براي خودت توشه جمع كني

2738
انشالله كه هر چي ميخواي همون بشه  و حاجت روا بشي بنظرم مردن چيز بدي نيست حتي شايد خيلي بهتر از ...

من یه چن ماه پیش خیلی با ایمان بودم 

الان منحرف شدم 

جز گناهکارام 

عاشق گوربا هستم🐈❤️                                                            당신은 매우 실업자입니다. 왜냐하면이 텍스트를 번역하러 오셨습니다               

اسی فدای نفس پاک و حقت الهی خداهمیشه محافظو نگهدارت باشه

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2706