2737
2739
عنوان

وقتي يكي از اشناهامون ميميره

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 36 پست
واي چه باحال ميشه فك كن😂😂حالا من براي ادمهاي بي كس هم ميخونم يا براي فوتي هاي زلزله هركسي كه مسلما ...

آره عزیزم برای امامها و پیامبران هم بخون یادمه من وقتی بچه بودم و با دل پاکم میخوندم خیلی به خوابم میومدن 

الانم خدا بدل شما انداخته که واسه خودت ثواب جمع کنی و حاجت روا شی گلم 

با دل پاکت واسه منم دعا کن 🌷

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
آره عزیزم برای امامها و پیامبران هم بخون یادمه من وقتی بچه بودم و با دل پاکم میخوندم خیلی به خوابم م ...

حتما عزيزم انشالله حاجت روا بشين و خداكنه منم لايق باشم فداي محبتتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل از فوت کسی خوابش رو می بینم اینکه خودش میاد می گه من دارمومی رم .

بعضی از فوت شده ها هم میان تووخوابم از من در خواست هایی دارن که بع بچه هاشون بگم .  البته گفتم و هیییچ کدوم عمل نکردن . 

2731
معلومه ادم خوبي هستين و خيلي دلتون پاكه 

فکر نکنم 😅

چند  روز پیش خواب زن دایی شوهرمو دیدم که گفت من منتظر رفتنم هستم و اماده هستم . 

صبحش به همسرم گفتم . جدی نگرفت .

فردا زن دایش سکته کرد و رفت کما و چند روز بعدد فوت کرد . 😐

فکر نکنم 😅 چند  روز پیش خواب زن دایی شوهرمو دیدم که گفت من منتظر رفتنم هستم و اماده هستم . ...

چرا ديگه همينطوره واسه ماهم دعا كن حالا ديده بودم مرده ها بيان خواب كسي ولي واقعا نديده بودم كسي بياد قبلش خبر بده كه دارم ميرم اسي پارتيت پيش خدا قويه باور كن