2752
2734
عنوان

بزرگترین راز زندگیمو کشف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 37 پست
تو ام بیرون خونه بگو بخند خوش باش ولی تو خونه محلش نزار اخم و تخم کن بهتم گفت بگو لیاقت کسی که خنده ...

سالهاست که از دل خندیدن محرومم .....اون آدم شاد که همه را میخندوند کجا رفت؟؟؟؟!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سالهاست که از دل خندیدن محرومم .....اون آدم شاد که همه را میخندوند کجا رفت؟؟؟؟!!!!

چون ارزشتو در حد اون پایین اوردی 

دختر دسته گل مردمو چرا گذاشتی اینطوری کنه؟ 

گر جهنم میروی مردانه رو و بدان جهنم را داغی معناست و جنگ را خون ، در خود ببین بعد بخواه .              خلاص🌱                                                                     بچه ها نخندینا ... 🕊 !!!                                                 قلب اکلیلی ۲ سابق :) 

عزیزم برای خودت با کسایی ک دوستشون داری بگو بخند تلفنی یا چت

بگرد مثلا پاساژ گردی خرید نه گشتن

خوراکیا مورد علاقت بخر

بخند و برقص و اهنگ شاد گوش کن

طوری ک محتاج حرف زدن و خنده شوهرت نباشی

ب ی ورتم نباشه چیزی بهترینا هم خودت بخور و رسیدگی کن ب ظاهرت و سلامتیت

مردا اتقدر بیرون خوش اخلاقن و مهربون و اروم وووو حتی بذله گو و شوخ اما برای توی خونه افسردگی حاد دارن هم کر میشن هم کور توی خونه گلم.راه شاد رو توی خودت جستجو کن😍😍😍

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
چون ارزشتو در حد اون پایین اوردی  دختر دسته گل مردمو چرا گذاشتی اینطوری کنه؟

خودم خواستم که لعنت بر خودم باد خانوادم زیاد راضی نبودن....اخلاقش خوبه اما نمیخنده پیش جمع همه میخندن اون خودشو سفت و سخت میگیره که نخنده

تو ام بیرون خونه بگو بخند خوش باش ولی تو خونه محلش نزار اخم و تخم کن بهتم گفت بگو لیاقت کسی که خنده ...

نه مردا ایجور بدتر میشن ووو میگن اوه ما کسی هستیم

نه غر بزن نه محبت کن خنثی خودش ب پات میوفته گلم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
خودم خواستم که لعنت بر خودم باد خانوادم زیاد راضی نبودن....اخلاقش خوبه اما نمیخنده پیش جمع همه میخند ...

😐 بگو شل کن داداش 

گر جهنم میروی مردانه رو و بدان جهنم را داغی معناست و جنگ را خون ، در خود ببین بعد بخواه .              خلاص🌱                                                                     بچه ها نخندینا ... 🕊 !!!                                                 قلب اکلیلی ۲ سابق :) 
کاش بتونم

خوب سخت نیست چون بهش آویزونی وابسته ای کمی دختر خودت بشناس.روی برگه بنویس دوس داری چطوری باشی.وقتی خونس خودت سرگرم کن ک نخوای بری طرفش حرف بزنی و اون کم محلت کنه.سرگرم ک باشی اون خودش ب حرف میاد...

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2706