2737
2734
عنوان

چطوری شیو کنم نی نی سایت !

343 بازدید | 2 پست

و اما یکی پر حاشیه ترین موضوع های نی نی سایت شیو کردنه بیکینیه اونم لیزر  !

دسته اول : این ادما معتقد هستن اصلا سیو کردن اشتباهه و حتی اینکه خودت بیکینیت رو ببینی گناهه چه برسه به اپراتور فقط فقط شوهر جان باید ببینه 🙄 حتی مورد داشتیم گفته حمام میرین زیر دوش وقتی خودتونو میشورید شورتتون رو درنیارین فقط ۵ دقیقه اخر اونم سری و زود حالا همه پرسیدن چرا ؟ جواب کاربر برام کار اپراتور کرد گفت چون زمین فرجتون رو میبینه و شرمش میشه گناه میکنید!

دسته ی دوم : این کاربرا فقط تو طب اسلامی و سنتی ایران هستن درسته خوبه ولی نه افراط

کاربری بود که ادعا داشت زدن مو به کل برای بدن بده حالا چرا ؟ چون مو ها باعث میشه فضولات رحم بیاد بیرون برای چی نازایی زیاد شده چون همه شیو میکنن 😂

خود پیامبر هزار چهارصد سال پیش میگفت  نوره بزنید اما این دسته معتقدن نه خیرررر (میم معروف پیرمرده ) اشتباه میکنید

بهترین جواب رو توی همون تاپیک شنیدم که گفت اگه حرفت درست باشه موهای سرم برای دفع فضولات مغزه😂😂😂 کاربر حق گویی بود

دسته سوم: این دسته معتقدن شیو برای مجردان چه لیزر چه پودر موبر چه اپلاسیون بکارت رو از بین میبره و کاربری بوده که میگفت رفتم خاستگاری میپرسم دختر شما شیو کرده تاحالا یا نه اگه کرده باشه یعنی هرزه است 😶 اینا رو دیگه اصلا دیگه ادم فضایی هم گردن نمیگیره چه برسه به ساقی های سطح کشور

دسته ی چهارم : این دسته معمولی و نرمال هستن الحمدلله فقط سر اپلاسیون بهتره یا لیزر یکم گیس گیس کشی کردن اما خب از سم های اولیه بهتره

دسته پنحم:اینا از ژیلت استفاده میکنن و بنده خداها یه روز بعد از شیو سختیشون شزوع میشهههه (فرو رفتن مو به پوست و خارش)

اینا گناه دارن اذیتشون نکنید

دسته ششم: این کاربرا در خانواده ای عحیب چشم به جهان گشودن چون مادر معتقده تا ۲۰ سالگی باید فابریک بمونه اخه مادر من مگه قراره ببافه 😑

و اما دسته ی اخر یعنی دسته هفتم: اونایی که به بهداشت فردی خودشون اهمیت میدن ک فارغ از هرگونه کاسه بشقاب شعر (فحش زیرپوستی) و با توجه به سازگار بدنشون سیو میکنن

خلاصه که نی نی سایت نیست دیونه خونه است 😂

منتظر موضوعات بعدی باشین و اگه دوست داشتین توی ناشناس نظرتون رو بگید

گردالو*

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 

https://harfeto.timefriend.net/16889237838461

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 

نظر بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘