2733
2734
عنوان

ب ل و و ویپاد

| مشاهده متن کامل بحث + 58690 بازدید | 2922 پست
این جدول اقساطش بستگی داره ۶ ماهه بگیرین یا ۱۲ماهه

تشکر من فک کنم دوهفته ۱۰۰بزارم‌ حدود ۱۲۰۰۰هزار بهم بده پنجاه ملیون پنجاه هزار سکه میخواد😒

وزن شروع 73😔.   وزن هدف 63🥰
تشکر من فک کنم دوهفته ۱۰۰بزارم‌ حدود ۱۲۰۰۰هزار بهم بده پنجاه ملیون پنجاه هزار سکه میخواد😒

واسه شما ۲۵ میلیون ۶ ماهه فعال میشه 

اگه ۵۰ میلیون میخواین حداقل ۴۵ روز باید۱۰۰میلیون بزارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه شما ۲۵ میلیون ۶ ماهه فعال میشه  اگه ۵۰ میلیون میخواین حداقل ۴۵ روز باید۱۰۰میلیون بزارین

خیلی ممنون عزیزم که راهنماییم کردی انشالله بهترین ها برات پیش بیاد

واسه شما ۲۵ میلیون ۶ ماهه فعال میشه  اگه ۵۰ میلیون میخواین حداقل ۴۵ روز باید۱۰۰میلیون بزارین

الان همه بانک ها وام میدم به نظره شما واسه یه زن خونه دار کدوماش بهتره

من فقط از ویپاد گرفتم چون اونای دیگه ضامن میخواد

واقعا ضامن خودش داستان

اگر از ویپاد بگیریم ۲۳درصد بزاریم تو کارگزاری بورس صندوق درآمد ثابت سودش ؛کارمزد وامو پر میکنه

سلام  میشه بگید چجور من وام ویپادو نقدر کنم  یادمه گفته بودید ک با حساب بورسی  من ...

سلام 

حساب بورسی واریز وجه بزنید درگاه بانک پاسارگاد انتخاب کنید مرحله بعد اطلاعات کارت و مبلغ وارد کنید و پرداخت

پول میاد حساب بورسی وبعد دوباره میتونین برداشت کنید

ب کارت دیگه بیاد

سلام عزیزم

من حدودا چندمدتی صد میلیون پول لازمم نمیشه و نمیخوام سپرده اش کنم

امروز ب حساب ویپادم ساتنا کردم ک معدل حساب بعدا بگیرم و وام بتونم بگیرم

فعلا هم نیازی به کارت بانکیش ندارم

ایا وقتی هم بخوام این صد میلیون رو برداشت کنم میتونم با همین همراه بانکش و بدون کارت شبا کنم؟؟؟؟

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2706