2752
2734
عنوان

ب ل و و ویپاد

58690 بازدید | 2922 پست

سلام دوستان درمورد وام ب.ل.و بانک و وام ویپاد بانک پاسارگاد اگر سوالی دارین اینجا بپرسین تا حد امکان و تا جایی که بلد باشم حتما جواب میدم

فروشگاه اینترنتی تندو tandoo.ir 

سلام عزیزم با اجازت یچی بزارم تو تاپیکت

سلام گروه زدم روبیکا هر روز مشکل یکی رو میزارم براش دسته جمعی دعا کنیم خاستید عصو شید

https://rubika.ir/zekredastejamii

اگه میشه شما هم  حمایت کنید کانالم رو دوستان شاید ب درد خودتون هم بخوره

ب.ل.و بانک

شرایط دریافت وام سریع و آسان در ب.ل.و به این شکل هستش که میانگین موجودی هر یک از سه ماه متوالی شما باید بالاتر از 3 میلیون تومان باشد.💰

🟣برای مثال: اگر در ماه فروردین میانگین موجودی شما بالای 3 میلیون باشد و ماه اردیبهشت و خرداد هم به همین شکل، شما می‌تونید در تیرماه با توجه به میانگین موجودیتون از 3 الی 10 میلیون وام دریافت کنید.

🟣اگر هر یک از 3 ماه متوالیتون میانگین موجودی شما بالای 3 میلیون باشد، در بنر وام کنار هر ماه شما تیک سبز می‌خوره و به شما نشون داده می‌شه.

🟣محاسبه میانگین موجودی هر ماه = مجموع موجودی هر روز در آخرین لحظه روز (ساعت 23:59) ÷ تعداد روزهای ماه 🕛

🟣سود: 22% | کارمزد: 2% یا 4% | مهلت بازپرداخت: 1 الی 6 ماه | نرخ جریمه دیرکرد: 6%

🟣وام سریع و آسان ب.ل.و هیچ نیازی به ضامن، وثیقه و مراجعه حضوری نداره و ملاک خوش حسابی شماست.💌اگر گزینه وام براتون فعال نیست، یعنی میانگین موجودی هر یک از سه ماه متوالیتون بالای سه میلیون تومان نبوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم من بلو برام نصب نمیشع .

وپیاد چطوره 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
سلام عزیزم من بلو برام نصب نمیشع . وپیاد چطوره 

چرا نصب نمیشه عزیزم؟ مدل گوشیت چیه؟

با پشتیبانی بلو تماس بگیر مشکلتو بگو راهنماییت میکنن

۰۲۱۸۷۶۴۱

ویپاد اسم اپلیکیشن بانک پاسارگاده عزیزم اونم بدون ضامن و... وام میده.

چرا نصب نمیشه عزیزم؟ مدل گوشیت چیه؟ با پشتیبانی بلو تماس بگیر مشکلتو بگو راهنماییت میکنن  ۰۲۱ ...

مدلش اس ۷ ایج

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
سلام. به کدام بانک یا موسسه مالی وابسته است؟ اپلیکیشن هست؟ معتبره؟کسی از اعضا امتحان کرده؟ باید پ ...

ویپاد اپلیکیشن خود بانک پاسارگاده. 

من از ویپاد وام گرفتم عزیزم بله معتبره

بلو بانک هم وابسته به بانک سامانه. من هنوز وام بلو برام فعال نشده انشالله فعال شد همینجا اعلام میکنم

سلام عزیزم میشه در مورد وام ویپاد هم توضیح بدی  

بعد از ثبت نام و دریافت کارت، تقریبا یک میلیون و سی هزارتومان به کارتتون واریز می کنید. بعد وارد اپلیکیشن میشین. میرین قسمت حساب پشتوانه، وام یک میلیونی براتون فعاله. درخواست وام رو میزنید. 

ده هزارتومان هزینه اعتبارسنجی میگیره ازتون. و به ازای هر یک میلیون هم ۱۵ هزارتومان کارمزد دیجیتال باید بدین.

یک تومن که براتون میاد تو حسابتون، بهتون ده روز مهلت استفاده میده. شرط استفاده هم پنجاه پنجاهه. یعنی مثلا یه چیزی بخرین هزینه ش پونصد باشه پونصد از روی وامتون کسر میشه و پونصدش هم از روی حساب خودتون کسر میشه 

ازین وام هم که میگیرین فقط میتونین خرید اینترنتی یا تو فروشگاها خرید کنین و نمیتونین نقدی برداشت کنین یا کارت به کارت کنین.

میتونین باهاش حساب ب ل و بانکتون رو به راحتی شارژ کنین و بعد نقدی برداشت کنین یا اگه حساب بورسی دارین اونو شارژ کنین. موقع شارژ کردن این حسابا، باید مبلغ رو دو میلیون بزنین که یک میلیونش از روی وامتون کسر میشه و یک میلیونش هم که موجودی خودتونه 

باز پرداختش هم میتونین یک ماهه یا چهارماهه پس بدین.

اخر ماه هم که تسویه کردین باز باید حدود ۱۹ هزار تومان کارمزد بدین. اگر چهارماهه بخواین تسویه کنین که کارمزدش بیشتر میشه

وام های بعدی مبالغش پله ای بالا میره. ولی شرطش اینه که با حسابتون کار کرده باشین و همینطور از اپ ویپاد هم استفاده کرده باشین. مثلا باهاش قبض پرداخت کنین یا شارژ بگیرین و اینا هم تاثیر داره توی اینکه وام های بعدی زودتر براتون فعال بشه. 

باز سوالی بود درخدمتم

بعد از ثبت نام و دریافت کارت، تقریبا یک میلیون و سی هزارتومان به کارتتون واریز می کنید. بعد وارد اپل ...

سلام عزیزم یعنی من اگه ثبت نام کنم و کارتش برام بیاد باید اول یه ملیون و سی بریزم توی کارت ؟ 

یه سوال دیگه هم که دارم اینه من به حساب سپرده توی بانک پاسارگاد دارم که کارت داره آیا اوت جدا هست و این جدا هست کارتش؟ 

سلام. به کدام بانک یا موسسه مالی وابسته است؟ اپلیکیشن هست؟ معتبره؟کسی از اعضا امتحان کرده؟ باید پ ...

سلام عزیزم بله کاملا معتبره تو تایپیک های منم در موردش هس 

اینم کد منه 

NAKKWQ 

موقع نصب تو قسمت کد معرف برن

سلام عزیزم یعنی من اگه ثبت نام کنم و کارتش برام بیاد باید اول یه ملیون و سی بریزم توی کارت ؟  ...

بله عزیزم برای وام یکی میلیونی ۲۵ تومن کارمزد و هزینه اعتبارسنجیت میشه. اون یه تومن خودت هم بعد ازینکه وامو گرفتی میتونی برداشت کنی به همون صورتی که بالاتر گفتم. مثلا میری طلافروشی دو میلیون خرید میکنی. یه تومن از روی وامت کم میشه یه تومن از کارت خودت. فقط برای وام یک میلیونی این شرط رو داره. وام های مبالغ بالاتر دیگه اینطور نیستن 

درمورد حسابت عزیزم اگه کارت داری اپلیکیشن ویپاد رو دانلود کن و نصبش کن ببین چجوریه. 

اپلیکیشن ویپاد درواقع همراه بانک پاسارگاده. 

2706