2737
2739
عنوان

چرا اینطوری شد

46 بازدید | 2 پست

من و شوهرم زیاد به هم علاقه نداریم اینو شوهرم از رفتاراش دقیق نشون میده وقتی شکایت میکنم میگه تو فکرت منفیه منظورم چیز دیگه ای بود خلاصه خواستم یکم دردو دل کنم باهاتون اصلا ادب نداره پیش مادر و خواهرش دخترش شلوارشو درمیاره با مایو شلوار تو خونشو میپوشه . یه میوه که شبیه ب ی ض هست رو نشون میده همه میخندن من اصلا دوس ندارم این رفتارارو اصلا بینشون حیا نیست

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

مثلا یه ماه پیش عروسی دوستش بود رفته بودن وسایل حنابندون رو از تالاری که عروس خانم هست بیارن رفته داخل پیش خانما دوساعت واستاده نگاهشون کرده بعد برگشتن هرچی میگم چرا رفتی میگه دوستم به زور برد من سرمو انداخته بودم زیر

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

واقعا دیگه احساس میکنم اصلا دوستش ندارم چون کاملا ضد من هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘