2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فک کنم خودتون میدونید الکیه و فقط چون نمیدونید چه کنید مثلا با چیز هایی مثل ف  قهوه سرگرم میکنی ...

تقریبا، ولی وقتی خیلی ناراحتی نیاز به دلگرمی داری،بعدم بعضی حرفاشون مخصوصا راجب گذشته درسته، واینکه به تاریخ تاپیک هم نگاه کن از اون شب چند شب گذشته ومسلما ناراحتی من هم کمرنگ شده

تقریبا، ولی وقتی خیلی ناراحتی نیاز به دلگرمی داری،بعدم بعضی حرفاشون مخصوصا راجب گذشته درسته، واینکه ...

تمام این ها قدرت تلقین میرسونه . حرف های در مورد گذشته  هم حتی من که مهارتی ندارم به سری حرف درباره گذشتت بزنم ممکنه درست در بیاد ..به نطرم کنترل ذهنت قوی کن تا این چیزها

تمام این ها قدرت تلقین میرسونه . حرف های در مورد گذشته  هم حتی من که مهارتی ندارم به سری حرف در ...

به نظرم مهارت میخواد که بتونی درباره گذشته دیگران بگی اگر شما میتونی پس مهارت داری منکه نمیتونم،ولی خب من قبلن ف*ا*ل  گرفتم درمورد گذشته یه سری چیزها واقعا درست گفت ولی آینده رو نمیدونن جز خدا

2738