2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترشحت چه رنگه؟

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2742
فقط آب زیاد بخور قشنگ یه پارچ آب بزار جلوت هی بخور هی بخور، به ادرار ک برسه درست میشه

باشه عزیزم آب نمیتونم بخورم درست حسابی ولی این دو روز تا جایی که تونستم خوردم باز سوزش دارم

سوزش ادراری خیلیییییی بده، خیلی اذیت داره، من گریه میکردم از دردش خودمو به درو دیوار می‌کوبید... رفتم دکتر درست شدم، اما الانم گاهی باز یکم سوزش میگیرم، یه پارچ آب میخورم درست میشم، در طول روزم هی آب بخور، حتی شده 60 بار برو سرویس ولی خیلی آب بخور

2740
مایعات خیلی بخور و هندوونه تندتند برو دسشویی  پماد ان ان  داروخونه برو یه قرص هست میخوری ...

باشه گلم ان ان بزنم مشکلی نداره.اره از اون قرص دیشب گرفتم نخوردم چون قبلا دو سه تا خوردم خیلی معدم درد گرفت پس میخورمش ممنون

سوزش ادراری خیلیییییی بده، خیلی اذیت داره، من گریه میکردم از دردش خودمو به درو دیوار می‌کوبید... رفت ...

اره خیلیییی خیلی بده من هیچ وقت اینطوری نشده بودم الانم مسافرتم همش دسشویی ادم خودش خجالت میکشه پیش صابخونه

2706