2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2228567 بازدید | 28071 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم مرسی گلم که راهنماییم کردی،خوب شد گفتی چون من هنوز پریودم قطع نشده با این شرایط باید آبان ...

شماره دکتر ذوالقدری ۰۹۱۹۵۷۳۷۷۳۷ البته من اولین بار که پیشش رفتم پری نبودم بااینحال سونو انحام داد که وضعیت تخمدانها و رحم و ابعادشون را بررسی کنه بعد گفت اول تا سوم پری هم برم تا تخمکها را ببینه 

2731
شماره دکتر ذوالقدری ۰۹۱۹۵۷۳۷۷۳۷ البته من اولین بار که پیشش رفتم پری نبودم بااینحال سونو انحام داد که ...

فداتشم ممنونم عزیزم ،از الان باید وقت بگیرم؟

خدایا بر ما معجزه ای بنما در شأن بزرگواریت
2740
میکرو خیلی گرون تر از ivf است در روش میکرو، اسپرم سالم رو میگیرند و در شرایط آزمایشگاهی به تخمک تزر ...

چقدره عزیزم؟ بگیره اشغال نداره

5 تا فولیکول، 5تاهم تخمک داشتم که 3 تا جنین شد

خدارو شکر گلم انشاءالله به زودی مامان بشی ماهم دعا کنی پشت سر شما مامان بشیم انشاءالله

فداتشم ممنونم عزیزم ،از الان باید وقت بگیرم؟

من نمیدونم مشکل شما ناباروری است یا بچه از دست دادی اما هر دکتری میخوای بری قبلش وقت بگیر که الاف نشی. چون الافی زیاد داره

مراکز ناباروری مام، صارم و رویان و ابن سینا رو چک کن ببین کدوم میتونی راحت تر وقت بگیری و کدوم دکترای معروف و باسابقه داره.

همه مراکز سایت دارند، برو توی سایت و چک کن.

اگر میخوای بری دکتر، توی همین نی نی سایت از پاکروش، حنطوش زاده که خیلی تعریف میکنند،

من خودم یه بار پیش مریم کاشانیان رفتم، این هم دکتر خوب و مثبتی است.

2706