2737
2734
عنوان

تجربه من از لیف ابرو با نخ😭

634 بازدید | 27 پست

یه مدت مثل خوره افتاده بود ب جونم ک برم و رفتم ولی ای کاش نمی‌رفتم ۲۵۰۰ دادم ب خود نخه فقط دوتا یه سمت ابروم دوتا تیکه دیگ یه سمت ابروم درحد انگشت اشاره دستمم نبود حتی بعد شبیه دست و پای ملخ سیخ سیخی بود با سوزن میزد توی پوست و بعد گیرمیکرد نخه ولی اینی ک برای من زد بلد نبود توی پوست سرم نمی‌رفت انقد سفت بود ک سرمو یکی نگه داشته بود یکی دیگ با دوتا دستاش زور میزد نخ و بفرسته تو ابروهام تا بکشن بالا ب حدی درد داشت با وجود بی حسی ک ب گوه خوردن افتادم حتی همون موقع هم ک نخ و زد هیچ فرقی نکرد دستمزد از من یک ملیون گرفت و بقیه نخ هارم همونجا ول کردم اومدم بس درد داشتم و اذیت شده بودم ‌هیچ وقت حلالش نمیکنم تا۳ هفته  اول ک نمیشد دست بزنم ب سرم یا بشورم صورتمو یا برم حموم بعدم ک رفتم نخ جذب شد و رفت...هرسوالی داشتن بگین میگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم میخوام با نخ بینیمو لیفت کنم

چقدر ماندگاری داره؟

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

ابروهارو میبره بالا؟

چیه چیشده ؟من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه و محرم  میره روضه نذر برمیداره هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه و موهاشو هفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورا بخونه هم دوس داره برقصه و اهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدما دوس دارم فقط) یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه دوس داره دستاش پر از انگشتر باشه از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه باشه دوس داره یه مامان با نظم و مهربون باشه در آینده ولی گاهی وقتا اینقددیوونه بازی درمیاره که نگو همش توسط مامانش سرزنش میشه و شوهرش عاشقشه  سرمان را با دین بریدند🍂نه تنها کسانی که ستمگرند بلکه کسانی که ستم را میپذیرند هم نزد پرودگار عالم جایگاهی ندارند🍂
2740

خب خداروشکر این تاپیکو دیدم و ازین کار هم منصرف شدم🙏ممنون🙏

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
دکتر نبود پرستار بود پیجش زیاد فالوور داشت و همشری بود و آشنای دور تو پیجش نمونه میزاشت خوب بود نمید ...

😐خب معلومه دیگه چرا اینطور شده آخه پرستار و لیفت ابرو چه ربطی به هم دارن این پیجا همش دروغه برای تبلیغ

وای مجبوری مگه بدنی که خدا یه این زیبایی خلق کرده است ببرید،🥺

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
😐خب معلومه دیگه چرا اینطور شده آخه پرستار و لیفت ابرو چه ربطی به هم دارن این پیجا همش دروغه برای تب ...

ن آخه خیلی از اشناهامون میرفتن پیشش همشون براشون خوب انجام داده من نمیدونم چرا اینجوری بودم شانس من بود یا پوستم مشکل داشت 🤣