2733
2734
عنوان

از یه لباس چه مدت استفاده میکنید؟ اصلا دورریز دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 61 پست

من اگه فکر کنم به درد کسی میخوره میدم، ولی میگم اینا مال خودم بودن، باز حاضرم بپوشم. دیگران چجوری لباسهای شل و وارفته منو بپوشن آخه؟ از طرفی چون نپوکیده دلم هم نمیاد دور بندازم.

لباس زیاد نمیخرم... اگرم بخرم جنس خوب میخرم که بمونه ... لباسم بیرون میدم و ممکنه دستمالش کنم ...همیشه هم لباسامو میشورمو مرتب میکنم و تا میزنم میذارم در کمد یا حتی اتو میکشم و قدر شناسم 

امام محمد باقر می فرمایند: وقتی مهدی عج♥️ وارد کوفه می شود،بر فراز منبر قرار می گیرد، سخن آغاز می کند ، در حالی که مردم از شدت شوقِ دیدارش آنچنان می گِریَند که از شدت گریه نمی فهمند امام عج چه می فرمایند.یعنی میشه ما هم اون روز باشیم؟😭  خداوندا شکرت که دیدی قلبم اومده سمتت بهم نشونه دادی 😭 حضرتم امامم مهدی عج آمدن به خواب من 😭😭 شوق و فقط شوق در گفتارشان منو به سمت دیگری از زندگیم کشاند😭😭یادم نمیره قول میدم یادم بمونه تموم حرفاتو 😭😭😭😭  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

لباس تو خونه ولباس زیر زیاد کهنه میکنم۶ ماهی یکبار میخرم گاهی هم ۴ ماه بیشتر ندارمش

پس من خیییلی نگهشون میدارم ☺️

بریزم بره😁

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
2731
یه لباسو ۱۰ بار میپوشم بعد ۴.۵ بار تو باغ بعدم لباس راحتی بعدم میدم به کسایی که دوس دارن نیاز مند هس ...

واقعا؟🙄 چه لاکچری! پولداری؟😀

من بیشتر مانتو کت و شلواری تنم می‌کنم چون برای سرکار،بعد سرکارم دیگه لباس مخصوص باید تن کنم،تو خونم ...

لباسای توی خونگی رو چه مدت یه بار دور میریزی؟

لباس زیاد نمیخرم... اگرم بخرم جنس خوب میخرم که بمونه ... لباسم بیرون میدم و ممکنه دستمالش کنم ...همی ...

آهان... اینم من جدیدا بهش رسیدم که لباس ارزون اصلا نخرم. صدتا آشغال میمونه رو دست آدم. لباس جنس خوب با قیمت مناسب خودش میگیرم.

آهان... اینم من جدیدا بهش رسیدم که لباس ارزون اصلا نخرم. صدتا آشغال میمونه رو دست آدم. لباس جنس خوب ...

دقیقا 

وقتی گرون و جنس خوب باشه به این زودیا خراب نمیشه وهمیشه داریش ما سالی یکبار همه جوره جنس خوب میخرم

امام محمد باقر می فرمایند: وقتی مهدی عج♥️ وارد کوفه می شود،بر فراز منبر قرار می گیرد، سخن آغاز می کند ، در حالی که مردم از شدت شوقِ دیدارش آنچنان می گِریَند که از شدت گریه نمی فهمند امام عج چه می فرمایند.یعنی میشه ما هم اون روز باشیم؟😭  خداوندا شکرت که دیدی قلبم اومده سمتت بهم نشونه دادی 😭 حضرتم امامم مهدی عج آمدن به خواب من 😭😭 شوق و فقط شوق در گفتارشان منو به سمت دیگری از زندگیم کشاند😭😭یادم نمیره قول میدم یادم بمونه تموم حرفاتو 😭😭😭😭  
خراب نه بابااا قابل استفاده  یکم رنگش بره. یاتعمیرش کنین چکارکنم خوب. نون ندارن بخورن لباس ندا ...

تورو خدا اینجوری نگو گناه دارن دست خودشون نیست که،بنداز آشغال یا دستمال کن برا تمیز کردن پله اینا 

تورو خدا اینجوری نگو گناه دارن دست خودشون نیست که،بنداز آشغال یا دستمال کن برا تمیز کردن پله اینا&nb ...

فکر کنم منظورش اینه که لباس ندارن، همین هم براشون غنیمته. حالا شما میگی بندازه دور بنده خداها از همون هم محروم بشن؟!

خودم چون از نزدیک ندیدم که تو خونه چی میپوشن، نمی‌دونم واقعا چه لباسهایی به دردشون میخوره و در چه حد نیاز دارن. برای همین همیشه مردد میشم که لباسهای کار کرده رو بدم یا نه.

فکر کنم منظورش اینه که لباس ندارن، همین هم براشون غنیمته. حالا شما میگی بندازه دور بنده خداها از همو ...

عزیزم واقع نمیتونن یه لباس بخرن 

حالابنظرت نارحت میشن یکم لباس رنگش کمرنگ باشه؟

واقعاخوشحال میشن ببه چشم دیدم. 

نه اونقدرخراب. من اشتباه گفتم کلمشو. 

واقعانیازدارن.  برای ما خرید یه تیشرت۱۰۰تومن خوب سخت نیست ولی خیلی افرادهستن اصلانمیتونن. 

اگرکسی خواست بنظرم از کمیته امدادیا خیریه هابپرسین شاید بتونن پخش کنن بینشون. یااگرخودتون جمع کنین هرسال مثلا موقعی که میرین بهشت زهرا ببرین بدین به هرکسی که دیدین لازم داره. واقعا ثواب داره اونجا زیادن

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !