2733
2739
عنوان

از یه لباس چه مدت استفاده میکنید؟ اصلا دورریز دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 61 پست
تورو خدا اینجوری نگو گناه دارن دست خودشون نیست که،بنداز آشغال یا دستمال کن برا تمیز کردن پله اینا&nb ...

واقعا خوشحال میشن شمالباست که فقط یکم روشن شده روبدی بهشون. واقعا ثواب داره. 

اصلانمیتونن هیچی بخرن. 

تازه اگرلازم نداشتن خوب اونامیندازن دور. 

چراوقتی لباس قابل استفادن تن یه نوجوان میره یاکسی که خونه نداره. باید بندازیش تواشغالی سرکوچه؟ 

ندارن بپوشن واقعانمیتونن بخرن. شما برو نزدیک بهشت زهرا یا محله های ضعیف ببین چه قدر احتیاج دارن  

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
عزیزم واقع نمیتونن یه لباس بخرن  حالابنظرت نارحت میشن یکم لباس رنگش کمرنگ باشه؟ واقعاخوشحال م ...

بله، خواهر زن داداشم خیریه آشنا داره، گفته بود هرچی هست بدید، فوقش اگه دیگه به هیچ درد نخوره پاره میکنن، سالمندا به جای پوشک استفاده میکنن.

ما هم چند بار بهشون دادیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷