2733
2734

سلام بچه ها دو ماه پیش خیانت شوهرم رو فهمیدم اینجا هم تاپیک زدم پر بازدید شد اما به خاطر بچه ها و اینکه بار اولش بود بخشیدم 

یه مدت خوب بود اخلاقش کنم خوشحال بودم سر شبه سنگ خورده آخه قبلش خیلی اذیتم میکرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چه تلاشی کرد که بخشیدی؟!

در ازای بخشش چی بهت داد؟!

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

صبح تا شب سرکار یه پیام بهم نمی‌ده میگه سرم شلوغه ولی با اون زنه روزی یک ساعت دو ساعت حرف می‌زده کلی پیام بهش میده 

دارم دق میکنم 

اعتراض هم میکنم میگه اگه ناراحتی دیگه نمیام خونه😔😔😔

اما الان دوباره خیلی اذیت می‌کنه بی محلی بی توجهی 😔😔😔 خیلی روحیم خرابه انگیزه ای ندارم واسه زندگی ...

طلاق بگیر با یه آدم درست حسابی زندگی کن یا تنهایی ادامه بده ⁦❤️⁩🌹

2738

همینه عزیزم باید بپذیری یکی که خیانت می‌کنه به احتمال ۹۹/۹۹ بازم اینکارو می‌کنه. الکی دلت رو خوش نکن. اگر می‌تونی جدا شی که خودت رو راحت کن اگرم نمی‌تونی اصلا اصلا خودت رو واسه همچین آدمی مریض و افسرده نکن. به هیچ‌جات نگیرش به فکر خودت و خوش گذرونیت و سلامتیت باش چون درست بشو نیستن

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.

وای به روزی که روش باز بشه بدونه که هرکاری کنه میبخشی و زندگی میکنی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
طلاق بگیر با یه آدم درست حسابی زندگی کن یا تنهایی ادامه بده ⁦❤️⁩🌹

نمی‌خوام اسم طلاق روی بچه هام باشه 😭😭 نمی‌دونم تصمیم درست چیه 

اگه همینجوری هم ادامه بدم خیلی سخته تحمل بی مهری ها و بی توجهی هاش

عزیزم من صیغه کردبود افتادبه دست پام بخشیدم ولی باردوم صیغه کرد بدون اجازه من عقدش کرد خیانت قابل بخشش نیست  ایکاش همون باراول نمیبخشیدم طلاق میگرفتم ازش

خدایا دلم. خیلی گرفته معجره کن 🥺🥺🥺🙏
خیلی گریه کرد و التماس کرد  خونه هم از قبل به نامم بود

خب پس خیلی مفت بخشیدی !!!

یعنی در اصل هیچ تلاشی نکرد و سختی نکشید و بخشیده شد 

خب چرا اخلاقش عوض نشه!!!!

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
همینه عزیزم باید بپذیری یکی که خیانت می‌کنه به احتمال ۹۹/۹۹ بازم اینکارو می‌کنه. الکی دلت رو خوش نکن ...

نمی‌دونم چطوری روحیه خودم رو خوب کنم.چطوری نادیده ش بگیرم خیلی سخته 😔😔

2706