2733
2739
عنوان

خیانتشو بخشیدم الان اخلاقش خیلی بدتر شده

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 58 پست
بابام به مامانم خیانت کرد من ۲۸سالمه ولی یه آدم افسرده هستم مجردم هستم کاش مامانم طلاق میگرفت

دیدی چقدر میتونه روت تاثیر بذاره ندیدن یه سری چیزا بهتر از تجربشونه برا همین الان شما بی اعتمادتری به جامعه و از ازدواجم میترسی میگی پدر خودم اینطور دراومد بقیه چطور میتونن باشن یه مادر افسره با روحیه و دل شکسته هم نمیتونه بچه هارو اونطوری که باید تربیت کنه

همه‌ی اینا واسه اینه که وقتت رو پر نکردی. اگر صبح تا شب وقتت پر باشه و سرگرم باشی اصلا اتفاقا وقت کم ...

اتقاقا تمام روز سرم گرمه بچه هام رو میبرم کلاس توی خونه سفارش کیک میگیرم ولی موقع همه این کارا هم باز حالم بده و تپش قلب و استرس دارم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتقاقا تمام روز سرم گرمه بچه هام رو میبرم کلاس توی خونه سفارش کیک میگیرم ولی موقع همه این کارا هم با ...

خب موقع کیک پختن آهنگ بذار برقص وقتی میرقصی دیگه اصلا ذهنت جایی نمیره. بعدش مثلا بچه‌ها رو ببر پارک. برو باشگاه ثبت‌نام کن که با آدمای جدید آشنا شی. 

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.
میترسم نذاره راحت زندگی کنیم.چون آدمیه که نه خوب زندگی می‌کنه باهات نه می‌ذاره بری 

ایشون اعتماد به نفس شمارو نابود کرده و داره از این ترس و همینطور نگرانی شما به خاطر بچه ها تغذیه میکنه وقتی جدی جلوش وایسی خودشو جمع میکنه، فک نکن حالا اگه بگید باشه برو واقعا میره ممکنه فقط چند روز بره ولی به احتمال زیاد برمیگرده و متوجه میشه شما اون زن آسیب پذیر نیستی که بشه اینطوری تهدیدش کرد 

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
2731
ایشون اعتماد به نفس شمارو نابود کرده و داره از این ترس و همینطور نگرانی شما به خاطر بچه ها تغذیه میک ...

اره اصلا خودشم تحمل دوری نداره.کلا شخصیت مریض و ناپایداری داره که باعث ناراحتی های روحی برای من هم شده 

اخه استرس و افسردگیم نمی‌ذاره 😔

درمان استرس و افسردگی حرکته. نمی‌شه بگی اول اون خوب شه بعد اینکارا رو کنم. باید اینکارا رو کنی تا اونا خوب شه. بعدشم قربونت برم قدر خودتو بیشتر بدون یه آدم بی‌اصالت نباید برات اهمیتی داشته‌باشه که بخاطرش اذیت شی. اون درنهایت دنبال خوش گذرونیشه روز به روز جوون‌تر می‌شه تو روز به روز از غصه پیرتر می‌شی نکن اینکارو با خودت. کاری کن که روز به روز خفن‌تر شی کا وقتی چندوقت دیگه فهمید ببینه کیو از دست داده نه اینکه بگه عه اینکه افسرده‌ست اینکه مریضه جوون فلانی خیلی خوبه

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.
اره اصلا خودشم تحمل دوری نداره.کلا شخصیت مریض و ناپایداری داره که باعث ناراحتی های روحی برای من هم ش ...

حتی اگه با رفتاراش آزارت میده نشون نده و جلوش قوی رفتار کن ،نقطه ضعف دستش نده ،کم کم این رفتارو انجام بدی برای خودتم عادت میشه 

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
2738

سلام عزیزم 

اگه یادت باشه می گفتی می خوام خونمون رو بفروشم و از اون آپارتمان برم و منم یکی از مخالفهای اینکارت بودم و گفتم احتمال اینکه بنامت بزنه دوباره کمه 

شنیدی میگن بعضی وقتا باید پیشواز ضرر بری . شما باید بعضی وقتا از یه چیزایی که دوسشون داری بگذری تا به خواسته های مهمترت برسی. نمیگم از همسرت جدا شو ولی باید این ترس از دست دادن شما و بچه ها و آبروش رو بجونش می انداختی. حالا هم وقتی میگه اگه نمی خوای من میرم بگو برو. ببین چیکار میکنه. خواهرم اینبار هم گفتم یکم قاطع برخورد کن والا این بچه با ندیدن یه مدت پدرشون هیچ اتفاقی براشون نمی افته و برعکس وقتی یه مادر افسرده و گریان و عصبی می بینن بیشتر روانشون بهم میریزه،مخصوصا اون بچتون که نزدیک سن بلوغ هست خیلی مواظبش باشین الخصوص اگه دختره که بخاطر تنش های درون خونه بلوغ زودرس نگیره که کمترین عوارضش کوتاهیه قد و ...... و پناه بردن به افراد بیرون از خونه هست.

سلام عزیزم  اگه یادت باشه می گفتی می خوام خونمون رو بفروشم و از اون آپارتمان برم و منم یکی از ...

درست میگی عزیزم 

وقتی میگه میرم میگم برو ولی نمیره که 

حالا سعی کردم کمتر بهش گیر بدم و از دعوا جلوگیری کنم ببینم چی میشه 

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز