2737
2734
عنوان

به نظرتون این همه اطمینان از قبولی کنکور و پزشکی آوردن مشکوک نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 29 پست

اینهمه جدی‌گرفتن اونا توسط شما عجیب نیست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی من با دوستم صب تاشب چت میکردم نمیدونم والا چجور پزشکی قبول شد 

همون شهر خودش قبول شد بعدش زد پردیس ی شهر دیگ بنا ب دلایلی ولی خب چی بگم

سال اولم دندون قبول شد ک نرف:/

نه پرستاری آوردیم خوشمون نمی اومد بهمون امر و نهی کنن🥴دختره میگه من رتبه ام شد ۱۵۰۰ بعد چون خوشم نم ...

زیست خودش میتونه توی ازمایشگاه مشغول به کارشه از پرستاری چیزی کم نداره خیلی از ارشد رشته های وزارت بهداشتم میتونن بخونن 

2728
شاید تقلب میخوان کنن

این به فکر خودم رسیده

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
زیست خودش میتونه توی ازمایشگاه مشغول به کارشه از پرستاری چیزی کم نداره خیلی از ارشد رشته های وزارت ب ...

🙄🙄🙄من زیستم آزمایشگاه نمیگیره ، ارشد وزارت بهداشتم کتابای جدا داره از زیست اونارو باید بخونی امتحان بدی

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
یا یواشکی میخونه قایم میکنه یا اعتماد به نفس بیجا داره

نه بابا همیشه همه جا هستن مگه شب تا صبح بخونن روزا گردش باشن

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا

یکی از اینا احتمالا خواهر شوهر منه ک وای فقط سرش تو گوشیشه 

بعد میگه من حتما پزشکی تهران میارم

حالا الف رو از بهم تشخیص نمیده ها

امتحانش کردم

اینقدر تو هپروته  ک نفهمید چطور ازش امتحان گرفتم

اما اعتماد ب سقفش همه خانواده رو نابود کرده

هرجا میرسه جار میزنه ک من پزشکی کمتر در شان من نیس

پارسال یه احمقی براش اومد خواستگاری

گفت چطور روش شده یه لیسانسه  بیاد خواستگاری من پزشک

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2738
🙄🙄🙄من زیستم آزمایشگاه نمیگیره ، ارشد وزارت بهداشتم کتابای جدا داره از زیست اونارو باید بخونی امتح ...

نه گل دختر من خواهر خودم زیست بود ارشد علوم ازمایشگاه میخونه سلولی مولکولی و ژنتیک و میکروب شناسی و بیوشیمیم کاملا مسلط بود 

اینهمه جدی‌گرفتن اونا توسط شما عجیب نیست

جدی نیستن حس میکنم سوال خریدن این همه اطمینان داشتن اونم پزشکی عجیبه

جدی نیستن حس میکنم سوال خریدن این همه اطمینان داشتن اونم پزشکی عجیبه

جوجه رو اخر پائیز میشمارند

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
جوجه رو اخر پائیز میشمارند

فک میکنم سوالا رو خریدن

فک میکنم سوالا رو خریدن

این شایعات هرسال هست

میگن وای سوالا لو رفت

سوالا خریده شد

اونایی که میخوان قبول نشدن خودشون رو‌ توجیه کنند هرساله حرف سهمیه خرید سوال اینارو میکشت وسط

منظورم شما نیستیا./کلی میگم

یکسال وقت  داشتن بخونن جمع بندی کنی

شاید خوندن و تایم‌خوندن و تفریحشون حساب شدخ است.

دختر عموی من نخبه است جوانترین فرد کنکور یک سالی بود

پزشکی هم خوند الان خارجه

هر مهمونی تولدی بگی بود چون ایشون جهشی خوندن بود مخ بود

تو روز ۴ ساعت مبخوابید درسشو میخوند به مهمونیشم میرسید

عجیب نیست

2706