2752
2734

تا بازش کردم یه کلیپ که گفت زن محترم شما با شوهرته که آبرو داری فلان داری .ینی دوس داشتم هرچی از دهنم درمیاد بگم.بهش گفتم تورو نمیگه مردایی که شرف و وجدان دارن دست رو زن بلند نکنن تو خودت آبرو نداری برا من آبرو داری؟ بلاکش کردم نکبتو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شوهرت چه پروعه یا خدا😳🤣

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
خب چرا تو این رابطه موند ی؟ چی کار کنیم برای کسی که دلش برای خودش نمی سوزه؟ چرا ناتوانی...

ناتوانم چون تو جامعه ای زندگی میکنم مردای گردن کلفت جایگاهشون بالاتره .بچهامو نمیتونم بسپرم به این یه لاقبا.منتظرم بمیره

2706