2733
2739
عنوان

خانمها کسی میدونه چه طور میشه خونه را از شوهرم بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 59 پست
چرا کتک زد اون شوهر وحشیت 

پنج شنبه تولد بچه خواهرمه ، دیشب خواهرم زنگ زد بهش دعوتش کرد، امشب گفت من نمیام و قهر کرد، دیروزم بابام بعد عمری اومده بود خونمون طفلی نوبت دکتر داشت این دو سه ساعت فقط باد کرده بود منم دیگه طاقت نیاوردم تاپیکای قبلما ببینی متوجه میشی چه قدر بدبختی میکشم 

تو ک دیگ میخوای جدا شی چ جوری دوت نمیشه تگ واقعا تصمیم ب جدایی داری زنگ بزن مامان بابای من قپی میان ...

یه دختر دارم 

مادرم هفت ماهه فوت کرده 

یه بایای بدبخت و افسرده دارم به کی بگم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پنج شنبه تولد بچه خواهرمه ، دیشب خواهرم زنگ زد بهش دعوتش کرد، امشب گفت من نمیام و قهر کرد، دیروزم با ...

چقدر اخلاق شوهرت مث بابامههههه

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2742
یه دختر دارم  مادرم هفت ماهه فوت کرده  یه بایای بدبخت و افسرده دارم به کی بگم؟

خدا رحمتش کنه 

عزاداری اینجوری کتکت میزنه؟؟؟

ببین کار و خونه داری جدا شو بچتم بیار پیش خودت 

من تو ۲۲ سالگی افسردم با ی آینده داغون و نا معلوم متنفرم از مردا حالم از ازدواج بهم میخوره نز بچت مث من بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
موفق باشی دلاور کوتاه نیا بع هیچ عنوان  برو پزشک قانونی نامه بگیر بعد برو کلانتری شکایت کن&nbs ...

فقط دخترم شاهد بوده شاهد دیگه ندارم بدون شاهد قبول میکنند؟ 

خدا بهت صبر بده فقط 

دیگ فایده نداره صبر داغون شوم رف

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رحمتش کنه  عزاداری اینجوری کتکت میزنه؟؟؟ ببین کار و خونه داری جدا شو بچتم بیار پیش خودت&n ...

از روزی که مادرم فوت کرد خون به جیگرم کرده الهی خدا لعنتش کنه هر روزم گریست بچم طفلی داغون شده از دست دعواها و اخلاق افتضاحش 

از روزی که مادرم فوت کرد خون به جیگرم کرده الهی خدا لعنتش کنه هر روزم گریست بچم طفلی داغون شده از دس ...

درک میکنم چن سالس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706