2733
2734

احساس میکنم به منو شوهرم دعا نوشتن یه مدته خیلی دعوا میکنیم و دیگه حس محبتی بینمون نمونده فقط همو تحمل میکنیم مایی که قبلا جونمون برای هم در میومد و وقتی تو گوگل سرچ کردم دیدم ۹۵ درصد علاعماتش رو داشتیم یه دعای محبت قوی میخوام تا محبت شوهرم بهم برگرده😓😓😓😓😫😫😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دعانویس فقط زندگیتو نابود میکنه بجاش برین مشاور

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
2740
میدونم گلم اما شما جای من نیستی که ببینی من چقدر اذیت میشم

الاهی خدا لعنت کنه کسی ک زندگی مردم و از هم میپاشونه خدا کمکت کنه الاهی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

یه سری موکل ها واستون میگیره که اولش فقط زندگیتون خوبه، بعدش داغون میشه

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
عقلتونو دادید به چی اخه؟!

عزیزم دانشجو داروسازیی؟ 🤨

بخدا که تاثیر داره 😐😐

سلام

اسمتون تگ نمیشه. ❌️❌️❌️

اگر خواستین به نی نی یار بگین براتون درست کنن.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋