2737
2734
عنوان

برادرشوهر حيوون

551 بازدید | 13 پست

برادرشوهرم از شوهرم متنفره يه ادم زن باز لا ابالي كه زنشم ولش كرد رفت هر روز خدا با يكيه كه اونش ربطي به ما نداره اما هر روز يه دردسري براي شوهرم درست ميكنه از شوهرم نفرت داره و بصورت رواني وار بهش حسادت ميكنه اينو پدر مادرشم ميگن هميشه نميدونم اين پسرمون چرا هي داداشم داداشم ميكنه روز خوش نداره از حسادت داداشش الان تازگيا كه باهامون دعوا كرد منو فحش داد به منم تهمت زد بعدش خيالش راحت نشد رفت برامون طلسم درست كرد كه جداشيم بماند با  چه بدبختييي باطل كرديم هرجا ميرفتيم ميكفتن كسي كه طلسمو گرفته سره سفره ي خودتونه الان بنظر شما من از دست اين رواني چيكار كنم كه بيخيال زندگيه ما بشه توروخدا راهكاري چيزي سراغ دارين بگين من هي به شوهرم ميگم درگير نشو اما يك عالمه بهمون خسارت مادي زده تاحالا شوهرم ميكه خسته شدم تا كي بخاطر پدرمادرم سكوت كنم🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دور كه هستيم حتي ادرس خونمونو بهش نميديم كه يطوري پيدا كرده بود اورده بود دعا ريخته بود دم درمون

پس کلا باهمه قطع رابطه کنید

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2728

چه ادم سمی،برو یه شهردیگه اگه میتونی

فقط به کسی نگو که جادو رو باطل کردی چون دوباره میره انجام میده

جلوش زیاد باهم گرم نگیرید

( انسانیت دین شریفیست که پیروان چندانی ندارد)🙂
2740
چه ادم سمی،برو یه شهردیگه اگه میتونی فقط به کسی نگو که جادو رو باطل کردی چون دوباره میره انجام میده ...

واقعا از وقتي ازدواج كردم اين ادم هميشه پارازيت زندگيه ما بوده اره حواسم هست

متاسفانه مجبوريم همينكارو كنيم البته در كل با كساي زيادي در رابطه نيستيم

اره بکنین 

برای خودتون دنبال آرامش باشین

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
تنها راهش قطع رابطس . بعد اینکه برادرشوهرتون مریضه پدرمادرش باید ببرنش دکتر

من بهشون ميگم ميگن اره پسرمون حسوده ولي انقدر بدجنس نيس بره دعا بگيره تو دلم گفتم ادم زناكار همه كاري ميكنه چرا نكنه