2733
2739
عنوان

انتقال جنین بلاست

1514 بازدید | 17 پست

سلام وقتتون بخیر 

خانما من ۳/۴/۱۴۰۲

انتقال جنین انجام دادم   بعد دکتر ازمایش تیتر بتامو  واسه ۱۹/۴/۱۴۰۲زده  یعنی ۱۶ روز    چرا انقد طولانی   واسه شما هم پیش اومده؟ زودتر برم میشه

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست خوبم 

عزیزم تو یکی از پستاتون دیدم نوشتین سینال اف دادن بهتون، 

منم  این ماه انتقال دارم و برا منم سینال اف نوشتن

آیا برا انتقال دومتون  هم این آمپول رو براتون نوشتن

من واقعا در عجبم برا چی نوشتن اینو 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سال ۱۴۰۳ بهترین تاریخ زندگیمه ....خدایا هزاران بار شکرت
2728
سلام دوست خوبم  عزیزم تو یکی از پستاتون دیدم نوشتین سینال اف دادن بهتون،  منم  این ...

سلام عزیزم ن برای انتقال دومم سوپرفکت دادن   و قرص استرادیول  و پنج روز  مونده ب انتقال  پروژسترون ۵۰

سلام عزیزم ازمایشتون مثبت شد؟

اره عزیزم شکرخدا ان شالله واسه شماهم مثبت شه

ان شالله ب حق این روزا  دامن همه منتظرا سبز  و ان شالله همه باردارها هم   نی نی شون بسلامتی  بغل بگیرن 

اره عزیزم شکرخدا ان شالله واسه شماهم مثبت شه  ان شالله ب حق این روزا  دامن همه منتظرا سبز ...

انشالله 

خدارو هزار بار شکر تبریک میگم عزیزم

انشالله به سلامتی بغلش بگیری 

ممنون که جواب دادی

❣️❣️❣️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سال ۱۴۰۳ بهترین تاریخ زندگیمه ....خدایا هزاران بار شکرت
انشالله  خدارو هزار بار شکر تبریک میگم عزیزم انشالله به سلامتی بغلش بگیری  ممنون که جوا ...

ممنونم عزیز دل

2740
ممنونم عزیز دل

سلام عزیزم تبریگ مبگم ان شاءالله بارداری پایداری داشته باشین.🤲

ببخشید جنین چهار روزه خوبه به نطر شما؟

من جنین هام سه روزه فریز شدن حالا چهار شنبه انتقال دارم گفتن چهار روزه انتقال میدیم یعنی یه روز ار فریز در میارن

سلام عزیزم تبریگ مبگم ان شاءالله بارداری پایداری داشته باشین.🤲 ببخشید جنین چهار روزه خوبه به نطر ش ...

سلام عزیزم من امروز روز نهم انتقالم بود مثل شما جنین چهار روزه. برای شما مثبت شده بود ؟؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود ، الّلهم صلّعلی محمدوآل محمدوعجّل فرجهم❤
سلام عزیزم من امروز روز نهم انتقالم بود مثل شما جنین چهار روزه. برای شما مثبت شده بود ؟؟

سلام عزیزم بسلامتی ان شاءالله که مثبت میشین🤲🤩

منم بله خدا رو شکر مثبت شدم امروز ۱۲ هفته و سه روزم بود

سلام عزیزم بسلامتی ان شاءالله که مثبت میشین🤲🤩 منم بله خدا رو شکر مثبت شدم امروز ۱۲ هفته و سه روزم ...

ای جااانم خداروشکرررررر خیلی خوشحال شدم براتون 😍🌱 میشه لطفا برام دعا کنین؟ من سه بار قبلاً باردار شدم هر بار خارج رحمی می‌شد دعا کنید لطفاً برام، این بار با آی وی اف مثبت بشه صدای قلبشو بشنوم توی سونو ان شاءالله🥹🙏

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود ، الّلهم صلّعلی محمدوآل محمدوعجّل فرجهم❤
ای جااانم خداروشکرررررر خیلی خوشحال شدم براتون 😍🌱 میشه لطفا برام دعا کنین؟ من سه بار قبلاً باردار ...

مزسی عزیزم

خدا رو صدهزار مرتبه شکر.ممنونم ان شاءالله و به امید خدا به زودی زود روزی شما و تمام چشم انتظارا.از خدا میخوام که این سری دلت رو شاد کنه و یه فرزند سالم و خوب نصیبت کنه.الهی آمین ان شاءالله 

سلام عزیزم ان شاءالله که مثبت میشید شما هم.. حتما منتظر خبر مثبتیتون هستم .به امید خدا....بله منم خدا رو شکر مثبت شدم .ان شاءالله روزی همه منتظرا

سلام عزیزم ان شاءالله که مثبت میشید شما هم.. حتما منتظر خبر مثبتیتون هستم .به امید خدا....بله منم خد ...

سلام عزیزم ان شاءالله نینیتو صحیح و سالم بغل کنی . من رفتم سونو ساک حاملگی تشکیل شد دوهفته دیگه باید برم برای قلب. برام دعا کن لطفا🌱🙏🙏🙏