2733
2734

من هنوز فک میکنم دارم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اره من افسردگی شدید گرفتم، احساس ناامیدی و بدبختی داشتم حتی به خودکشیم فکر میکردم با کمک روانپزشک و ...

من معده درد شدید بی اشتهایی سردرد بی حسی دست وپا هم داشتم نفس تنگی کابوس غذا ک میخوردم میگفتم الان گیر میکنه برا همین هیچی نمیحوردم در حدی۲۰کیلو کم کردم با دارو خوب شدم

خدايا كمكم كن خوب بشم😔

بچه ها من یه دوره طولانی مدت همینجوری بودم با جند تاچی حالم عالی شد:یکی خوندن نماز و وضو‌گرفتن،دیگری هم خوندن کتاب چهار اثر ،بی نهایت کتاب خوبیه،آخریشم خوردن جوانه گندم و گیاهک گندم با ماست ،چون سرشار از ویتامین ب هست خیلی خوبه مغز عملکردش بهبود پیدا میکنه

2738

خیلی حس بدیه منم تجربه داشتم

شوهرم هم افسرده شد 

به خاطر زندگیم بیخیال شدم و توکل به خدا کردم و به زور خودمو جمع و جور کردم

از یادآوریش حالم بد شد. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
خیلی حس بدیه منم تجربه داشتم شوهرم هم افسرده شد  به خاطر زندگیم بیخیال شدم و توکل به خدا کردم ...

اخی خداروشکر ک خوبی 

چ علایمی داشتید

خدايا كمكم كن خوب بشم😔