2733
2739
عنوان

نوجوونی وسن حساس بلوغ

249 بازدید | 11 پست

دخترم نوجون  اصلا ازمن حساب نمیبره واحترامم نگه نمیداره چی کارکنم ؟حرف خوش ودعوا  اصلا حالیش نیست مجبورم میکنه فیزیکی برخورد کنم دوست ندارم کار به کتک کاری بکشه چی کار کنم خسته شدم دیگهه اعصابم دااااغون 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضی ها نوجونی ارومی دارن انگار افسرده میشن

بعضی ها هم بی درک و گستاخ

انشالله ک ب راه بیاد.باهاش مهربون باشید زیاد بهش فشار نیارید ک ب حرفتون باشه وگرنه جری تر میشه

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
بعضی ها نوجونی ارومی دارن انگار افسرده میشن بعضی ها هم بی درک و گستاخ انشالله ک ب راه بیاد.باهاش م ...

عزیزم به خدا من باهاش مهربونم کاری به کارش ندارم تا نصف شب همش بیداره وتوگوشی عین جغدا بعدش  تا ظهر خوابه اصلا نه کاری انجام میده نه چیزی  افسرده وعقده ای به تمام معناست فقط از من وپدرش توقعات بیجا داره

عزیزم به خدا من باهاش مهربونم کاری به کارش ندارم تا نصف شب همش بیداره وتوگوشی عین جغدا بعدش  تا ...

زمونه بد شده.اگه دخترتون هم خوب باشه گوشی و رفیق ناباب نمیزاره

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
2738
زمونه بد شده.اگه دخترتون هم خوب باشه گوشی و رفیق ناباب نمیزاره

به خدا که حرفت خیلی حق وقبولش دارم  قبلا دخترم نماز میخوند تو کار خونه کمک میکرد حجابش خوب بود درسش که عالی بود  دلسوز وغم خوارم بود  ولی از وقتی که براش گوشی خریدیم کلا صدوهشتاد درجه تغییر کرد الان تاسه شب نمیدونم با کدوم احمقی چت میکنه گاهی هم لبخند میزنه در طول روز هی تند تند ویس میفرسته  فقط از ما توقع بیجاداره ولی خودش هیچ کاری انجام نمیده 

به خدا که حرفت خیلی حق وقبولش دارم  قبلا دخترم نماز میخوند تو کار خونه کمک میکرد حجابش خوب بود ...

گوشیش چک کن جاتون عوض کردین نباید بزاری که اینجوری پیش بره واینکه ازت حساب ببره 

خدایا به خودم قول دادم همه چی روبسپرم به خودت ممنونم بابت نعمت های قشنگت

در مورد حافظه و یادگیری دخترتون دیدم نوشته بودین و اومدم دیدم این مورد هم نوشتین 

چن تا تمرین تقویت حافظه و یادگیری میتونم بهتون بدم + برا این مشکل هم میتونم حدودا بگم چیکار کنین البته نیازمند صبر هست 

اگر میدونین در خواست دوستی رو قبول کنین براتون بنویسم چون زیاده