2733
2734
عنوان

بنظرتون میشه پیداش کرد

94 بازدید | 14 پست

امشب ی سری وسیله های کوچیک ولی مهم جهیزیه رو گرفته بودیم دم در گذاشتیم اومدیم با همسرم بقیه وسیله بزرگا رو کمک کنیم بیاریم ماشین حمل زباله اون دم دریا رو برد 😭

خیلی هزینه کرده بودیم دلم میسوزه 

بچها نمیشه هیچ جوری بهشون رسید بنظرتون؟؟

ببین کجاتخلیه میکنن برو اون نقطه روبگرد

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

حالاچیابودن

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مثل برقیا

ای وای چ بد

خب ماشین حمل زباله خونه به خونه میرن همون موقع میرفتی دنبال ماشین

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
2740
ای وای چ بد

اگ تازه س باشوهرت برید محله ب محله باماشین شاید پیداکردیدماشین شهرداری رو

نه ما اومدیم بقی وسیله ها رو بیاریم پایین دیدیم اونا رو بردن  یکم زمان برد آخه ماشین با فاصله ...

مال حلال برمیگرده فرداپیگیری کنید انشالابرمیگرده