2733
2734
عنوان

حق دارم با شوهرم قهر کنم؟

379 بازدید | 37 پست

من یک هفته پیش ۳بار دکتر رفتم مشکل تنگی نفس داشتم رفتم قلب گفتن از قلبت نیست رفتم متخصص گفتن عکس از ریه بگیر خلاصه رفتم پیش متخصص ریه و فهمیدم مشکلم چیه دیروز ازمایش داشتم گفتن عفونت خونت بالاست پیگیری کن ببین مشکل از‌چیه شوهرم بهش گفتم گفت چخبره هرروز میری دکتر منم جوابشو ندادم پیام دادم بهش که میخوام برم پول بزن برام نوشت بدبختی دارماااا

منم گفتم اوکی نمیخوای نزن بعد یکساعت گفتم ۵تومن پیشت دارم مال خودمه بفرستش لازم‌دارم‌سر همین باهم دعوامون شد نرفتم پیش دکترمم هفته اینده هم عمل داشتم که شوهرم میگه کنسلش کن بگو پولو بفرستن تو بی چشم و رویی !چی‌جوابشو بدم باهاش حرف‌نمیزنم‌الان

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این دیگه کیه چرا اینجوریه 😤😤🤦🤦

کی پس پول دکتر و عمل رو باید بده ؟

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

😳نکنه میخوای سر سلامتیت قمار کنی 

بذا هرچی میخواد بگه فعلا ن بحث کن ن درگیری یه گوش در باشه ی دروازه الان سلامتیت در الویته ب خودت استرس وارد نکن استرس برای بیماری ریه ده برابر بیماریهای دیگ اسیب زاس 

برو ب سلامتی عمل کن و ....بد بیا بگیم چطوری حسابشو بذاری کف دستش 

نه  حق ندارید قهر کنید

جایی که باید وایسید حقتون رو بگیرید قهر میکنید؟

پولمو بده مال خودمه یعنی چی؟ وظیفشه شمارو تامین کنه

همونقدر که شما وظیفه خودت میدونی خونه رو سر پا نگه داری و هرروز غذای گرم جلوش بذاری

بدون دعوا و قهر کردن چیزی که میخوای رو بگو

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
نه بابا خسیس نیست فقط این چندروزه پشت هم رفتم میگفت هرچی‌درمیارم میگم بابت دکتر رفتن تو منم خیلی عصب ...

بهش توضیح بده ک الان مشکل داری و اذیتی و این کاملا عادیه که تا ادم مشکلش رو پیدا کنه طول میکشه و هزینه ی زیادی میبره

نه بابا خسیس نیست فقط این چندروزه پشت هم رفتم میگفت هرچی‌درمیارم میگم بابت دکتر رفتن تو منم خیلی عصب ...

غلط کرده اگه موقع مریضی کنارت نباشه به چه دردی میخوره پس سرجونت بااین احمقابحث نکن خواهشن برو قرض کن دکترتوبرو بعد5تومنتوازش بگیرپس بده به طرف

بی شک باران زیباترین نعمت خداست
2706