2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تو بارداری میزدم از هفته ۲۴ تا ۳۷ هفته،هر هفته یکی

خطر نداره؟؟؟من امشب اولیشو زدم واژنم درد گرفته شوهرمم خیلی نگرانه میگم بچم چیزیش نشه طول سرویکسم کم شده براهمون دادن

🧿🧿 الهی برقصاند خدا بساز دلت جهانت را 🧿🧿
مگه میشه عزیزم من دکتر برام نوشته جلوگیری از سقط 

دردت بخاطر امپول نیست اتفاقا من وقتی نمیزدم منقبص میشد و درد میگزرفت ولی تا میزدم خوب میشدم قرص ایزوپرین نمیتونستم بخورم به شدت ضربان قلبمو بالا میبرد و لرزش میگرفتم دکتر گفت نخور یه قرص دیگه داد

2740
مگه میشه عزیزم من دکتر برام نوشته جلوگیری از سقط 

من تا الان ده دوازده تا زدم

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
دردت بخاطر امپول نیست اتفاقا من وقتی نمیزدم منقبص میشد و درد میگزرفت ولی تا میزدم خوب میشدم قرص ایزو ...

اونم بم دادن نخوردم خودم تپش دارم میترسم بدتر کنه 

خطر نداره؟؟؟من امشب اولیشو زدم واژنم درد گرفته شوهرمم خیلی نگرانه میگم بچم چیزیش نشه طول سرویکسم کم ...

نه عزیزم چه خطری،دکترت وقتی تشخیص داده و توهم به دکترت اعتماد داری انجامش بده،من بخاطر کنده شدن جفتم میزدم،جفتم یه مقداریش کنده شده بود یه مقداری هم پشتش خون جمع شده بود میخواست کنده بشه واسه اون داد با ۱ ماهم استراحت مطلق

زیادیش باعث قطع خون رسانی به جنین میشه ....خاک تو سر دکترای اینجا واقعا...پروژسترون در همه کشورهای خ ...

من نشنیدم دکتر من دکتر خوبیه اخه طول سرویکس من کم شده و انقباضدارم 

نه عزیزم چه خطری،دکترت وقتی تشخیص داده و توهم به دکترت اعتماد داری انجامش بده،من بخاطر کنده شدن جفتم ...

باشه عزیزم ..منم استراحتم و دارو داد دکترم دعاکن سلامت بگذره برامون

من نشنیدم دکتر من دکتر خوبیه اخه طول سرویکس من کم شده و انقباضدارم 

عزیزم امپولارو بزن استراحتتم حتماااااا داشته باش چون طول سرویکست کوتاهه باید استراحت کنی کار سنگین نکنی نشستنای طولانی مدت ایستادن و پیاده روی کردن فک کنم ممنوعه واست

2706