2733
2739
عرض سلام و درود دارم خدمت همه ی دوستان عزیز که جهت راهنمایی بنده ، اینجا تشریف آوردن .
دنبال مدرسه ای نامبروان و عاااالی هستم برای دختر گلم . ولی بجز وابسته به علوم پزشکی و شاهد ، جایی رو متاسفانه سراغ ندارم . چه غیر انتفاعی ، چه دولتی . و در هر منطقه از شهر هم باشه ، مهم نیست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجا میشینین؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
الهام جون پس چرا اینقدر مطرح شده ، ماها که تجربه نداریم تشخیص اینکه کجا بهتره قدری مشکله . چه دولتی چه غیر دولتی . دخترم خیلی باهوش و تیز هست . نگرانم جایی ثبت نامش کنم که اهمیت به پیشرفت بچه ها داده نشه و الکی اسم در کرده باشن
الهام جون پس چرا اینقدر مطرح شده ، ماها که تجربه نداریم تشخیص اینکه کجا بهتره قدری مشکله . چه دولتی چه غیر دولتی . دخترم خیلی باهوش و تیز هست . نگرانم جایی ثبت نامش کنم که اهمیت به پیشرفت بچه ها داده نشه و الکی اسم در کرده باشن
همه جا الکیه اخرش همه کارا پای خودمونه سما میگن خوبه بلوار زن ولی الان پر شده من خیلی گشتم دولتی غیر دولتی دولتیا که افتضاح از همه نظر ابانگاه بردم که خیلی شرایط سختی داره برای بچه ها و خسته کننده س در نهایت اسم دخترمو غیرانتفاعی دانشمند نوشتم، باغچه بان ، کسری معلم اول و دومش خیلی عالین مدیریت خوبی هم داره ساختمانش کمی کوچیکه ولی بچه ها همه خوب و شاد بنظر میرسیدن ناظم خوبی هم داشت دیگه پناه بر خدا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
شاهد هم سهمیه میخواد انگار
ابانگاه مصوریه ساختمان کهنه ای داشت، صبح تا ساعت چهار هم کلاس هست، چند زبانه، بچه خسته میشه...غذا و سرویش با خودشونه، شهریه ش ۷/۵ میشه اقلا دانشمند حداکثر دو تومن خودت حافظیه ای؟
تا ساعت 4 کلاااااس؟؟؟؟؟؟؟ چه خبره؟ مگه بهزیستیه؟ بچه های طفل معصوم نیاز به آرامش خونه دارن . عصر برگردن از خستگی فقط میتونن بخوابن.تازه اگر عصر باشگاه یا کلاسهای دیگه نداشته باشن .