2733
2734
عنوان

بچه های تاپیک جامع***

192 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها چقدر ناراحت شدم...چرا تاپیک تعطیل شد آخه؟؟

باید چی کار کنیم برگرده....واقعا حیففففف

فکر کنم یک سری از معاندین گزارش  زدن  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@وذالنون    

@rasta10    

رستا جان تا حالا تو این چندسال اتفاق افتاده بود که تاپیک تعطیل بشه؟؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731
2740

بچه های دیگه رو هم اگه میشناسید تگ کنید

بچه ها کاری میشه کرد تاپیک برگرده یا نه؟؟؟

باید نی نی یارهارو صدا کنیم؟؟

توروخدا حیفه اون تاپیک واقعا حییییفه

سلام عزیزم

نمیدونی منم دیدم چقد غصه خوردم

گفتم خدایا دم زایمان هم اتاقی و مامانی بود

این چه اتفاقی بود

باز دمت گرم ک اینو زدی. ایول

احتمالا ب نی نی یارا بگیم درست شه

دوستان عزیزی ک میخوان تجربیات ، نکات و راهکارای لازم برای زایمان طبیعی مخصوصا ویبک و خاطرات مامانای ویبکی رو مطالعه کنن، حتما ب این آدرس سر بزنن. این یکی هم آدرس تاپیک برای گروهی ورزش کردنه ماه های آخره. 👈لینک
سلام عزیزم نمیدونی منم دیدم چقد غصه خوردم گفتم خدایا دم زایمان هم اتاقی و مامانی بود این چه اتفاق ...

درست شد خداروشکر

2706