2737
2739
عنوان

اختلاف و ناراحتی با خانواده شوهر

892 بازدید | 22 پست

من با مادر شوهرم اینا معمولا هرهفته نشه هفته در میون روز تعطیل دور همیم و میریم باغشون با دخترا و داماداشون من تک عروسم خدا شاهده شده که تیکه و ادا برام اومدن ولی من ادم بد شدن نبودم باهاشون یعنی ناراحت میشم اما نمیتونم تو رو بد شم یا مثلا قطع رابطه کنم و اینا الان دوسری هست مادر شوهرم از من جلو فامیل بد گفته و گله کرده در صورتی که وقتی پیش خودمه اصلا ناراحت یا حرفی بهم نزده دفعه اول بهش گفتم چرا جلو عمه و اینا اینو گفتی گفت سوتفاهم شده فکردم مامانت بهم دروغ میگه حالا بزرگش نکن (در صورتی که خودش بزرگ کرده بود مسئله رو)الان دوباره این که کارو کرده و سر یه موضوع مسخره جلو فامیل از من بد گفته به نظرتون چی کار کنم واکنشم چی باشه ؟باز من پاشم برن خونش یا باغش بگم چرا گفتی؟یا شوهرم بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب شوهرت بگو..برو ولی خیلی باهاشون قاطی نشو

بعد اون جریان خیلی دیگه باهاشون اکی نیستم راستش منم تک عروسم اگه به توقع باشه باید خیلیییییی توقع داشته باشم ازشون ولی با اینکه میبینن من روز تعطیلمم میام پیششون به جای خوب بودن با من باز یه چیزی میگن که ناراحت شم به خدا 

ولی الان گفته لاله خیلی خودشو میگیره کلا به ما محل نمیده حالا من هفته قبلش باهاشون پارک بودم 😳😳

بگو مامان چقدر براتون سوتفاهم پیش میاد. اگه سوتفاهمی هست به خودم تنها بگین نه پیش بقیه  همونطور که اگه من از شما چیزی به بقیه بگم مسلما ناراحت میشین  منم ناراحت میشم از اینکار.

اینجوری اگه باز تکرار کرد یعنی خودش اجازه بهت میده که تو هم بتونی ازشون پیش بقیه بد بگی

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
بگو مامان چقدر براتون سوتفاهم پیش میاد. اگه سوتفاهمی هست به خودم تنها بگین نه پیش بقیه  همونطور ...

اخه به نظرت جرا بعد چند سال الان ایجوری میکنه مگه من عروس یه روزشم چند ساله زنه پسرشم 

2740
میگفتی این سری فک کردی کی دروغ گفته

الان عید غدیر پدر شوهرم سیده موندم چیکار کنم اصلا با این کار مادر شوهرم نمیخوام فعلا برم خونشون یه مدت 

ولی پدر شوهرم سیده به نظرت چیکار کنم؟

اخه به نظرت جرا بعد چند سال الان ایجوری میکنه مگه من عروس یه روزشم چند ساله زنه پسرشم 

کِرم خواهر، کِرم. حتما باید خوشی بزنه زیر دلشون یه ایرادی از عروس بگیرن. مادرشوهر خوب هم داریم  ولی بعضیاشون مرض دارن دست خودشون نیست  نباید اهمیت بدی. فقط محترمانه از حقت دفاع کن نزار بدگویی عادتشون بشه

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
الان عید غدیر پدر شوهرم سیده موندم چیکار کنم اصلا با این کار مادر شوهرم نمیخوام فعلا برم خونشون ...

نهار و شام نرو کوتاه برو و برگرد گرم نگیر باهاش بعدم گلایه کرد بگو شما گفتی خودتو میگیری منم نخواستم حرفتون دروغ در بیاد تازه همون شدم که گفتین

نهار و شام نرو کوتاه برو و برگرد گرم نگیر باهاش بعدم گلایه کرد بگو شما گفتی خودتو میگیری منم نخواستم ...

اره اگه گله کرد میخوام جوابشو بدم جلو همشون ولی میترسم اونجا هیچی به ذهنم نیاد 

اگه تلفن کنم پدر شوهرم بده؟

کِرم خواهر، کِرم. حتما باید خوشی بزنه زیر دلشون یه ایرادی از عروس بگیرن. مادرشوهر خوب هم داریم   ...

اره سر یه گروه خانوادگی که زدن واتس اپ به شوهرم گفته زنت نمیاد اونجا حرف بزنه 😳حالا هر جمعه تو حلقشونم دیگه ایراد دیگه نداشتم الان اینو بهانه کرده 

اره سر یه گروه خانوادگی که زدن واتس اپ به شوهرم گفته زنت نمیاد اونجا حرف بزنه 😳حالا هر جمعه تو ...

حالم بهم میخوره از این زن های خاله زنک که مدام از عروس به پسرشون بد میگن. خدا نگذره ازشون  قطعا خیر نمیبینن و یه جا چوبشو میخورن بدذات ها

حالم بهم میخوره از این زن های خاله زنک که مدام از عروس به پسرشون بد میگن. خدا نگذره ازشون  قطعا ...

اونم این که ۴تا دختر داره که هیچکدوم هیچ هفته ای با مادر شوهر نیستن و پیش اینان واسه تفریح 🫤بعد من شدم بده چون یه گروه زدن و نرفتم اونجا حرف بزنم

2706