2733
2734
عنوان

طلاق بهتره یا....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 40 پست
پدرت که پشتت بوده کاش لجبازی نمیکردی

پدرم پشتم بود ولی از خودش هم نمی گذشت،،یه کم رو خودش کار نمی کرد که عصبی نباشه و کوتاه بیاد ولی تا دلم می خواست از لحاظ آزادی داشتن و امکانات داشتن بهم بها می داد،،اما بازم پایبند به اخلاقای بدش بود.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش پدر منم مثل پدر تو بود جونمم فداش میکردم

ولی من بر عکس همیشه بهش گفتم ته ته دلم ازت راضی نیستم،،کارایی که کردی خوبیات رو نابود کرده.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2731
2740
میشه شرایطتون رو بگین؟

دعوا های مکرر 

خیانت کار بودن پدرم

اگه مادرم شاغل نبود چیزی برای خوردن نداشتیم با اینکه پدرم شاغله اما برای بقیه خرج میکنه

مادرم رو طلاق نمیده چون قصد داره آزارش بده

من یه بچه ام که به اسم پدر داشته ولی بی پدر بزرگ شده

الان ۱۹ سالمه دانشجوی پزشکی ام اما همون فضای بد خونه تک رقمی دانشگاه منو تبدیل کرده به دو رقمی 

از لحاظ روانی کلی آسیب دیدم

متوجه شدم،کمبود محبت شدید از جانب جنس مخالف دارم که ریشه توی رفتار های بد پدرم در کودکی داره

فکر کنید یه زمانی میخواستم به یه نفر که ده سال ازم بزرگتر بود بله بگم که مادرم نذاشت

توی سال کنکور پدرم هرکاری کرد تا من از لحاظ روانی کم بیاورم و قبول نشم اما لحظه ای که نتایج اومد انگار یه پارچ آب یخ ریخته بودن روی سرش😂 و من نجات پیدا کردم

پدرم هم بخاطر جرم هایی که رفیقش کرده بود پاش گیر شد و براش ۲۵سال حبس نوشتن،چون بار رفیقش شریک بود ولی از پشت پرده شراکت شون خبر نداشت که دوستش قاچاق می‌کنه.

مادرم هم تونست به همین دلیل طلاق

و حضانت داداشم رو بگیره.

بعد از کلی سختی خدا نجات مون داد و من مدیون خدای مهربونم هستم اما خیلی سخت!

الانم در ماه هم من،برادرم و مادرم باید پیش  تراپیست بریم و اینم عوارض همون روز است.

میگم جدا شید چون من تا سن ۱۸ سالگی که اون شرایط رو داشتم روزی هزار بار مُردم!به خودکشی فکر کردم، افسردگی شدید گرفتم اگه تا الان زنده موندم و نفس میکشم به خدا قسم خواست خودش بود مگر نه خیلی وقت پیش میمردم

دعوا های مکرر  خیانت کار بودن پدرم اگه مادرم شاغل نبود چیزی برای خوردن نداشتیم با اینکه پدرم ...

عززیزززم،چقدر ناراحت شدم.خدا رو شکر که تونستی درست رو بخونی و موفق بشی.ان شاالله از این به بعد هر چی خیره سر راه زندگیتون قرار بگیره🤲